23 YAŞINDAKİ YÜCEL ÇATI KATINDA KENDİNİ ASTI! GÜNCEL

23 YAŞINDAKİ YÜCEL ÇATI KATINDA KENDİNİ ASTI!

23 YAŞINDAKİ YÜCEL ÇATI KATINDA KENDİNİ ASTI!

Karasu Limandere Mahallesinde bir genç evinin çatı katında kendini asarak intihar etti. Görgü tanıklarının ilk ifadesine göre genç yakasında bir veda notu bırakıp ağzını da bantladıktan sonra çatıdaki bir tahtaya bağladığı iple kendini astı.

Olay saat 12.30 sıralarında  Karasu İlçesi Limandere Mahallesi'nde meydana geldi. 23 yaşındaki Yücel Ç. evlerinin 3 ncü katında bulunan inşaat halindeki çatı katında kendini astı. Görgü tanıklarının ifadesine göre Yücel.Ç. yakasına bir not bırakarak yakınlarına son sözlerini o notla iletti. Gencin sesini kimse duymasın diye ağzınıda koli bantı ile bantladığı ve kendini evin çatısında bulunan bir tahta direğe astığı belirtildi. Olay yerine Karasu savcılığı ve kolluk kuvvetleri sevk edilirken, incelemenin ardından gencin cesetinin Adli Tıp Kurumu'na gönderileceği belirtildi.

Komşularının ifadelerine göre Yücel Ç. yaklaşık 1 sene önce yoğun şekilde Psikolojik tedavi gördü ve zaman zaman evden kaçıyordu. en son ailesi Yücel Ç'yi Antalya'da bulmuş ve geri getirmişti. Bu sabah saatlerinde de yine her zaman olduğu gibi üst kata sigara içmek için çıkan Yücel Ç.'nin aşağıya inmemesi üzerine durumdan şüphelenen babası oğlunu çatı katında asılı halde buldu. 

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Fıliz kahraman10 Ocak 2020, Cuma - 17.09

Nurlar içinde yatsın yavrum benim