31 MART'TA BAŞLAYAN HUSUMET NEDENİYLE BU GÜN KAN AKTI GÜNCEL

31 MART'TA BAŞLAYAN HUSUMET NEDENİYLE BU GÜN KAN AKTI

31 MART'TA BAŞLAYAN HUSUMET NEDENİYLE BU GÜN KAN AKTI

Arifiye İlçesi Kumbaşı Mahallesi’nde yaşanan silahlı çatışmada ölü sayısı 4'e yükseldi. 7 kişi yaralandı. Yaralılar SEAH ve Toyotasa Acil Yardım Hastanelerine kaldırıldı

Edinilen bilgilere göre, Arifiye İlçesi Kumbaşı Mahallesi'nin girişindeki bir arazi yanında meydana gelen olayda, henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı çıkan kavga kısa sürede büyüdü.


Silahlı çatışmada 3 kişinin öldüğü 7 kişinin yaralandığı bilgisine ulaşıldı. Yaralılardan üçü Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken 4 yaralınında Toyotasa Acil Yardım Hastanesi'nde tedavi altına alındığı bilgisine ulaşıldı.


Silahlı çatışmada hayatını kaybedenlerin kimlikleri belli oldu. Bilal Erman (21), Murat Erman (57), Fahri Harmancı (43) 


Silahlı çatışmada hayatını kaybeden Bİlal Erman ve Murat Erman'ın amca çocukları oldukları öğrenilirken Fahri Harmancı'nın AK Parti Arifiye İlçe Başkan Yardımcısı olduğu öğrenildi.


Yaralı olarak Toyotasa Acil YArdım Hastanesi'ne kaldırılan bir kişinin daha hayatını kaybettiği bilgisine ulaşıldı. Ölen şahsın kimlik bilgisi henüz öğrenilemedi.  


Aynı olayda yaralanan şahıslardan ikisinin kimliği belli oldu. Abdullah E ile Kamil H.

Jandarmanın sorumluluk bölgesinde meydana gelen olayla ilgili edilen ilk bilgilere göre 31 Mart Yerel Seçimleri'nde muhtarlık yarışının kaybedilmesi ile taraflar kavga etmiş. Muhtarlık seçimini kaybedenlerle kazananlar arasında ki husumetten dolayı bugün yaşanan çatışmanın meydana geldiği iddia edildi.
Haberlisin

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz