ABD’nin Türkiye’yi işgal planı devrede! Hulusi Akar, NATO'yu bölgeye çağırdı... TÜRKİYE VE DÜNYA

ABD’nin Türkiye’yi işgal planı devrede! Hulusi Akar, NATO'yu bölgeye çağırdı...

ABD’nin Türkiye’yi işgal planı devrede! Hulusi Akar, NATO'yu bölgeye çağırdı...

İŞKAL SÜRECİ NASIL İŞLEYECEK!.. NATO'nun 5'in maddesi şöyle der:"Üye üllkelerden birinin ordusu iç veya dış bir savaşta düşerse, NATO üye ülkenin güvenliğini sağlamak için topraklarını işgal eder."

Konuşma zamanı değil. 

Hele yazma vakti, hiç değil ama şartlar,içimizdeki memleket sevdası vicdanımıza baskı uyguluyor. Yoksa uyuyamıyor, huzur bulamıyoruz.

Hiçbir yanlış, bedelsiz olmaz. Bu insanlar için de böyle, toplumlar için de... İnsan da yaptığı yanlışın bedelini öder, toplum da... 

Matematiğin sevilmediği bir toplumuz. Hesap ve muhasebeden, oldukça yoksunuz.

Sayılarla aramız iyi değil.

Eleştiriden, uyarıdan, hoşlanmayız. 

Nasihatı sevmeyiz.

Mesela şuanda, ömrünü askerlik yaparak geçirmiş insanların, çok kıymetli değerlendirmeleri var. Suriye'de karşı karşıya kalacağımız tehlikeleri, sıralıyorlar. 30 yıl askerlik yapmış insanlar savaşa karşı ama 30 gün bile askerlik yapmamış olanlar savaş istiyor.

Davutoğlu, Rus uçağını vurdu, peşinden NATO'yu aradı. Sonra, ağır tazminatlar ödendi. Buna rağmen, Rusya, "yanlışlıkla" Suriye'de askerlerimizi vurdu. Putin aradı, "pardon" dedi. Sonra yola devam edildi.

"Rüşvet" niteliğinde, büyük anlaşmalar yapıldı. Ha, bu arada, içimizdeki Amerika, tetikçilerine, Rus elçisini kamerelar önünde vurduttu. İşler gerilecek derken, Rusya, ABD'yi suçladı. Türkiye ile gelişen ilişkileri bozmadı.

Ardından, S-400 alındı

Putin'le sokakta, dondurma yalandı.

Şimdi, bütün bunlar, bir çırpıda silindi gitti.

Ne ABD'yi çok rahatsız eden S-400'den haber var, ne de almayı düşündüğümüz Rus açaklarından. 

ABD'nin Jeffry'si geldi. Rusya'yı "düşman" ilan etti. Türkçe yaptığı konuşmasında "Türk askerinin yanındayız!" dedi.

Türk askerine karşı kullanılmak üzere, YPG'ye verilen binlerce tır silahı, sanki başka bir ülke verdi. Yeni bir tiyatro ile ve yeni bir komplo ile karşı karşıyayız, sayın seyirciler!

"Seyirciler" diyorum çünkü bu halk, seyirci ne yazık ki...

Dış siyasetin, iç siyasete malzeme yapıldığı, güvenlik konularının dahi birer şov konusu yapıldığı AKP Türkiye'sinde, bu "sayın seyircilere" yapılmadık hiç bir uyarı kalmadı. 

Prof. Dr. Haydar Baş, az mı uyardı!

Türkiye'nin önce sistemi değiştirildi. Bunun için 2010'da refrandum yapıldı. Pensilvanya nursuzu, "ölüler bile oy vermeli" dediği, o referanduma, "HAYIR" denmesi için Baş Hoca, bütün bir Türkiye'yi gezdi. "Eğer 'EVET' derseniz, Türkiye'ye demokratik klrallık gelir" diye uyardı.

Ne oldu?

Sonuç "EVET" çıktı, ardından "demokratik krallık" geldi. Devletin kurumları, işlemez hale geldi. 

Meclis sembolik hale geldi. Hiçbir işlevi kalmadı, savaş kararı eskiden meclis kararı ile olurken, şimdi malum... 

Askerliğin tanımını değiştirmişlerdi hatırlayın. "Kendisine verilen görevleri yapar" şeklinde, ucu açık bir tanım yaptılar.

Görevi kim verecek?

NATO mu? 

Jeffry mi!

Pompeo mu!

Trump mı!

Kısacası, ABD mi?

Bunlar Türkiye'yi savaşa sokar, geri çekilirler. Türkiye'yi Rusya'nın önüne atar, kaçarlar. Telefonlara bile çıkmazlar. Uçak vurulduğunda, Beyazsaray telefonları Türkiye'ye kapanmıştı, hatırlayın.

ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı O'Brıen: "İdlip'te durumlar kötü ama biz dünyanın polisi değiliz; bizim ortaya çıkarmadığımız çatışma için asker gönderecek değiliz. Oraya dalıp 'Türkiye dur, Rusya Dur' demeyeceğiz"

Öyle ise neler dönüyor;

Hulusi Akar, NATO'yu bölgeye çağırdı. ABD'de CIA'nın yan kolu olarak tanınan Rand Corporation adlı düşünce kuruluşu, 276 sayfalık raporunda Hulusi Akar için, "anahtar muhatap" tabirini boşuna kullanmadı.

İki komşu Müslüman ülke savaşacak, birini Rusya destekleyecek, birini ABD. Bir de İran'ı bulaştırırlarsa, emperyalist hesap onikiden vurmuş olacak. İran ve Irak'ı 8 yıl savaştırdılar.

Çok bir şey bilmeye gerek yok. ABD'den üst üste size ziyaretler yapılıyor, "arkanızdayız" deniliyorsa, bilin ki yanlış yoldasınız. 

Türkiye, yanlış yolda ilerliyor.

Suriye'de gömleğin ilk düğmesi yanlış iliklenince, devamı geldi. "Erdoğan, tuzağa düştü" filan demeyeceğim. Bu tür uyarılarda geçmişte, çok bulundum.  Tuzağa düşen ve düşürülen, hep Türkiye oldu.

Şimdi Suriye'de en ölümcül tuzağa, Türkiye iktidar eliyle düşürülüyor. İktidar sahiplerinin açıklarından dolayı, ABD'nin yaptığı şantajlar tutmuş, Türkiye eksenini yeniden Atlatik'e kaydırmıştır.

NATO'nun çağrılması işgale davettir!

Yeni bir, 1 Mart Tezkeresi söz konusu!

ABD'nin Türkiye'yi işgal planı devrede!

"Türkiye NATO toprağıdır" sözünün, altı doldurulacak. Suriye bahane, işgal şahane!

NATO'nun 5'in maddesi şöyle der:"Üye üllkelerden birinin ordusu iç veya dış bir savaşta düşerse, NATO üye ülkenin güvenliğini sağlamak için topraklarını işgal eder."

Türkiye, Rusya ile korkutulup,kamuoyu buna razı edilecek.

Emperyalist aklın, bütün hedefi Türkiye!

Suriye olayını,İstanbul'un "çöp toplayıcı" kadrosu, hiç bir zaman doğru okuyamadı. Meseleler, iki belediye arasındaki çöp kavgası veya afiş savaşı seviyseinde görüldü.

ABD'yi, Rusya'yı "devlet aklı" idare ederken,bizi belediye aklı...Bunu bu halka,bir türlü anlatamadık. "İyi çöp toplarlar" diye iktidar ettiler, onlar, iyi mal topladılar. Ülkenin neyi varsa süpürdüler, şimdi 82 milyonun başı kaldı belaya...

Yusuf Karaca/Yeni Mesaj

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Cemil ok6 Nisan 2020, Pazartesi - 21.11

Yazının tamamını iki kez okudum, bu yazı hakkında herkes kendince bir şeyler yorumlamış. İyi güzel, nato hakkında hepsinin ortak noktası yanılmaları, çünkü nato diye ABD askeri geliyor diğer ülkelerden sembolik sayıda asker geliyor ve hapside amerikan komutasında, ve hiçbir yerde nato, yani abd askeri girdiği yerden çıkmamış orayı ilgal etmiştir, çünkü bu zemini hazırlıyan kendisidir, bir başkası değil, girdiği ülkeyi önceden kendisi doları basıp şerefsiz vatan hayinlerini satın alıyor, provakatörlerle ortalığı istediği konuma getiriyor, sonuçta girip burası benim diyor bunu açıkça söylemiyor, oradaki kargaşayı bitirmiyor, gelelim bize 1950 yılından beri abd nin bir türlü istediğini alamadığı tek ülkeyiz,tabi. Bazı şeyleri aldı, amma yeterli değildi, taki 2002 yılıba kadar, ve istediği kadro iş başına geldi, ve o kadroya bu cahil millet referandumda maddeleri analiz etmeden evet dedi, kendi ülkesinin. yok edilnesine müsaade etti, hiç merak eden oldumu? 18 maddeden 17 si açıktı 18. Madde kapalıydı okunmuyordu, sadece bir yolunu bulup elde. Edenler bilşyordu oda bir şey ifade etmedi, işte o maddenin içeriğinde vatanı satsa bile yargılanamaz yetkisi mevcut. Yani kimse şikayet eymesin hele chp hiç konuşmasın, çünkü görevini yapmadı veya korkudan yapamadı. aslında referandumda kazanmadılar, karısını kızını oğlunu vatanından aziz bilenler kazandırdılar. Örneğin yüksek seçim kurulunda ve biad eden muhalefettekiler gibi.

Türk oğlu türk12 Mart 2020, Perşembe - 00.24

Biz rabbimizin yeryüzünde ki ordusuyuz herkes namazını kılsın zikrini çeksin ki Rabbimiz bizimle birlikte olsun, hey peygamber efendimiz sav ümmeti gafret uykusundan uyanma zamanı ahirzama. Geldi catdı herkes üstüne düşeni yapsın, bukadar ölümden korkmayın cişini zi yapıp uyuyun

Osmangenç3 Mart 2020, Salı - 19.40

Allah sizin gibi uyarıcılardan razı olsun ama satılmış beyinler bunları desteklemekle bir adım yükselemiyoruz

poyraz tim3 Mart 2020, Salı - 03.41

yine bi algı operasyonuyla karşı karşıyayız.Natonun 5.maddesinde işkal kelimesi yer almıyor.bir nato ülkesinin toprak bütünlüğü tehlikeye girerse diğer nato ülkeleri o ülkeye yardımda bulunmak zorundadır.ayrıca nato içinde amerikadan sonra en güçlü 2. ordu türkiyenin.Burada natonun asker gönderme yada savaşa ordularıyla katılması gibi birşey sözkonusu değil.şayet allah korusun böyle bir durumda kalınırsa bizim 5. maddeyi isteme sebebimiz sadece ve sadece caydırıcı olması açısından önemli.Natonun 5. maddesi devreye girerse natonun hava savunma sistemleri türkiyenin güvenliği için devreye girer ve ordumuz çok daha rahat ve zaiyat vermeden harekat kabiliyetine sahip olur.Bilip bilmeden böyle paylaşımlar yapıp milletin aklını karıştırmayın.ya gerçekten bilmeden cahilce paylaşımlar yapıyorsunuz,yada bilinçli olarak birilerinin değirmenine su taşıyorsunuz.

Nejat5412 Mart 2020, Pazartesi - 21.04

NATO 5. maddesi nedir? “Taraflar, Kuzey Amerika'da veya Avrupa'da içlerinden bir veya daha çoğuna yöneltilecek silahlı bir saldırının hepsine yöneltilmiş bir saldırı olarak değerlendirileceği ve eğer böyle bir saldın olursa BM Yasası'nın 51. Maddesinde tanınan bireysel ya da toplu öz savunma hakkını kullanarak, Kuzey Atlantik bölgesinde güvenliği sağlamak ve korumak için bireysel olarak ve diğerleri ile birlikte, silahlı kuvvet kullanımı da dahil olmak üzere gerekli görülen eylemlerde bulunarak saldırıya uğrayan Taraf ya da Taraflara yardımcı olacakları konusunda anlaşmışlardır. Böylesi herhangi bir saldırı ve bunun sonucu olarak alınan bütün önlemler derhal Güvenlik Konseyi'ne bildirilecektir. Güvenlik Konseyi, uluslararası barış ve güvenliği sağlamak ve korumak için gerekli önlemleri aldığı zaman, bu önlemlere son verilecektir.”

Selin2 Mart 2020, Pazartesi - 04.11

Recep bizi bu hale getirdi 2003de necmettin erbakan bile demis suriyeyle savasa girdiginiz an bir oyun icin de hedef turkiyedir oyuna gelmeyin kur-ani kerimde alametlerde muslumanlarin amerikayla savasa gircegi muslumanlarin zaferi alacagi alametlerde zaten bu savas var

Konyalı Selcul2 Mart 2020, Pazartesi - 02.22

Türkiye yi 100 yıldan beri içten tüketen devlet yönetimine çelme takıp, kuyusunu kazan. AB ye ABD

Eren üstün2 Mart 2020, Pazartesi - 00.02

Bizi orta doğu bataklığına çekmek büyük orta doğu projesinin en önemli planiydi zaten bastaki piyonda bunu çok güzel oynuyor

EMİNE1 Mart 2020, Pazar - 22.15

İktidar bölüyor muhalefet sadece konuşuyor galiba bu işi sonlandırmak yine halka düşecek YA İSTİKLAL YA ÖLÜM

TC Aziz Sibga1 Mart 2020, Pazar - 20.29

1918-1919 da Osmanli da olan Sevr anlasmasina benzer seyler olmamasini diliyorum,bu iyi bir gidis degil,sonra bu batakliktan cikmak icin bir ATATURK daha bulabilecekmiyiz.

Saziye1 Mart 2020, Pazar - 17.07

Yazilanlarin hepsi dogru ne yazikki el birligiyle Ulkemizi bitirdiler

Musty1 Mart 2020, Pazar - 12.36

Hiç boşuna nefesinizi tüketmeyin bu kadar aptalın yaşadığı bir ülkede hiçbir şey değişmez yola devam.....

Gul Kan1 Mart 2020, Pazar - 11.14

Doğru söze ne denir.Aynen katiliyorum.

Murat29 Şubat 2020, Cumartesi - 23.10

Cumhurbaşkanı bunları düşenimiyor eşek sen akılısın

Gökmen29 Şubat 2020, Cumartesi - 20.47

Hersey yazilanlar kadar kolaymi bu ülke hepimizin birakin onu bunu suclamayi ne yapilacagini ne olacagini biliyorsunuzda niye devletin içine girip bildiklerinizi anlatmiyorsunuz TÜRK olak bir ayricaliktir dünyada eşi benzeri olmayan tek ırktır onun icindirki kimse boş konuşup ayriştırma yapmasin biz millet olarak ne zorluklar görmüşüz cihana meydan okumusuz ALLAH a inancimiz peygamber ocagi olarak bildigimiz ordumuz a guvencimiz olduğu surece bizlerde millet olarak dik durduğumuz surece bu vatanın bir taşı yerinden oynamaz ilk önce siz icinizdeki korkuyu yenin ondan sonra konusun

Şenel.bayindir29 Şubat 2020, Cumartesi - 08.32

Aynen.doğru.bir.teşhis

Aydin29 Şubat 2020, Cumartesi - 04.10

Nato nun 5 .maddeyi uygulamaya koymasi Turkiyenin isgali demektir uyumayin artik satmayin ulkemizi ...

Meral Erdoğan28 Şubat 2020, Cuma - 22.30

Çok güzel bir yazı. Kaleminize, yüreğinize sağlık.

Ömer palamutşerefsizliğin28 Şubat 2020, Cuma - 19.42

Şerefsizliğin kod adı olmalı bu

Leyla28 Şubat 2020, Cuma - 19.31

Emperyalist tuzağa düşmeden çok ince ayrıntılı değerlendirip ona göre plan yapılmalı derhal strateji uzmanları göreve çağrılmalı Türkiye daha fazla batağa çekilmemeli hükmet nasıl riske attıysa sonunu düşünmeli daha fazla ordumuz zarar görmeli suriyeden ve libyadan çekilmeli NATO yu dahil etmeden

Mustafa bebek.28 Şubat 2020, Cuma - 13.56

Tam da böyle de bu kadar atlantikci hayinin yaşadığı Bu ülkede nasıl çıkış yolu bulabiliriz i konuşalım ve öneriniz ne bir çıkış yolu pilanınız varmı. Diyelim ki ben bir çıkış yolu biliyorum desem bu paylaşımı Hazırlayanlar olarak hiç olmazsa Siz buyur gel birlikte yol alalım diyebilirsiniz?.

Mehmet karagoz28 Şubat 2020, Cuma - 13.37

Vatan birlik zamanı hiç bir güç bizi yıkamaz

Polat sağlam28 Şubat 2020, Cuma - 12.42

Çok haklısınız.aynen benim düşündüğüm görüşlerimde aynı yönde.ağzınıza sağlık

Dino28 Şubat 2020, Cuma - 10.14

Yapacak bir şey yok beklemekten başka

Mustafa28 Şubat 2020, Cuma - 09.52

Suriye ümmet idlip suriye toprağı değilmi.suriyeye saldırmamız İsrail’i memnun etmezmi. Nasıl bir oyunun içinde bu ülkeyi yönetenler. BOP projeniz batsın!

Muammer28 Şubat 2020, Cuma - 06.56

Bindik elamete gidiyoruz kıyamete

TM28 Şubat 2020, Cuma - 00.52

Bir zamanlar hani bayrak mı diktiler diyenlerin münasip yerlerine dikerler inşallah diyeceğim amma bizde girecek maalesef

Hanzo27 Şubat 2020, Perşembe - 23.39

Hep aynı tezlerden bahisle dilimin döndüğünce konuyu anlattım eşe dosta,ama dinleyen kim. Hatta;Adam sendeler,boş ver, kim gelirse gelsin,bu ülkeyi bunlar-dan daha iyi yönetirler diyenleri duydum.

Turgut öntaş27 Şubat 2020, Perşembe - 23.36

Türkiye 1950 den beri işgal edilmiş durumda.

Ak Partili27 Şubat 2020, Perşembe - 23.31

Yorum yapan klavye silahşörleri, madem bu kadar kötü durumda memleket, destek vereceğiniz yerde çamur atıyorsunuz, ailenizi idare edemezken ülke yönetmeye kalkıyorsunuz. SİZLER DEVLETTEN AKILLIMISINIZ buna bakın önce...

Huseyin27 Şubat 2020, Perşembe - 22.40

Bir an once erken secim olmali olmalı

Oğuz27 Şubat 2020, Perşembe - 22.30

Ya çok doğru da bunun bilincinde kaç kişi var ???!!!!!

İzzet YEMELEK27 Şubat 2020, Perşembe - 22.28

YİLLARDIR bunu yazıyoruz.Bu yazıda,düşüncelerimizinndoğruluğunu yansıtıyor.1 MART 2003'de İŞGAL SENARYOSUYDU ve G.D.And.bölgesinin üzerine,90 milyar varil petrol için ve orada K.IRAK bağlantılı KURDİSTANI'da bu arada kurup,MARDİN-Silopi ana üs merkezli üzerine 63 000 Yanki,coni askeri ile oturmaktı.Bu 17 yıl ötelendi.Ama,HATAY-İskenderun çıkarmalı,Kuzey Suriye 550 km sınır boyumuz,kara saldırılı,Egedende cephe açarak İŞGAL etme planları hiç bitmedi.Sürüyor !..."Metal Fırtına"diye bir propaganda bile bastırıp,servis ettiler.Anadoluda,tonahawkları ve Avrupa versiyonları ile,bombalanacak yerlerin.haritasını bile servis etmişler.Tabii bu değişebilir.TEMMUZ 2002'de,California,Nevada çölünde,13 500-17 000 òzel askerleri ile,Deniz komondoları,Delta Forceleri,Kırmızı Kuvvetleri ile "MİLLENİUM CHALLENGE 2002",1000 yılın Hesaplaşması,adıyla yaptılar.TC den ne yönetici,ne asker gözlemci davet etmediler ?.Bu,TC yi işgal etmeyi düşünen bir devletin veya haçlı,yahudi,evangelist koalisyon güçlerinin yapması gerekenndurumdu tabiki.1000 yıl dedikleri,1071 Malazgirt savaşının HESAPLAŞMASI !.Niyetleri şu:Akıl İNGİLİZLERDEN,para İSRAİL'den(Yahudilerden) icraat,amel,silahlı güçleri olarak AMERIKA'dan.24 TEMMUZ 2023 gelmeden veya 29 EKİM 2023 gelmeden,100 cü yılkarı dolmadan,TC nin'işgalini gerçekleştirmek !...Lozanda,ıngiltere dîş ışl.bkn.Lord CURZON'un İNÖNÜ'ye söylediği,faraza 100 yıl bile geçmeden cebinize koyduklarınız kazanımları,geri vermek zorunda kalacaksınız "sözünü,bize kanıtlamak istiyorlar.Bana göre ,bununniçin,sonntarih ARALIK 2022 dir.34 ayımız var.Onlsr içinde bizim içinde.!!!.

Erdal Özcan27 Şubat 2020, Perşembe - 22.08

Bu bir hayal kimse uğraşmaz alacağını alıyo ABD.

Tulay27 Şubat 2020, Perşembe - 21.40

Hiç kolay degil. ATATÜRK ün izinde hepimiz kanimiz pahasina müsade etmeyiz

MUSTAFA OZSOMUNCU27 Şubat 2020, Perşembe - 20.39

Biz türkler olayları en son kavrayan milletiz. Önce susariz sonra birilerinin gazına geliriz sonra pişman olup olaydan kurtulmaya çalışırız.

nihat27 Şubat 2020, Perşembe - 20.14

bunlar tamam da ,bu ortadoğudaki karışıklıklar bir BOP projesiydi .aynen uygulıyorlar .maalesef bunada ülkemizi yönetenler alet oluyorlar .

Kürşad Türk27 Şubat 2020, Perşembe - 19.35

10 numara bir analiz.

Aktör27 Şubat 2020, Perşembe - 19.35

İyi bir kurgu ! Hayal aleminden. Çıkıp gerçekleri görseydin bu yazdıklarının boş olduğu dur.

Ahmet27 Şubat 2020, Perşembe - 18.51

Anlaşılan bu durum İstanbul hükümetinin Mehmet Vahdettinin elinin kolunun bağlandığı ülkede yeni bir Mustafa kemal atatürk çıkmasıni beklemek...gibi bir şey...tabiki emperyalist ülkeler ülkemizi işgal etmeden topyekün milli mücadelede geç kalınmamali bence....ic düşmanlar mülteciler toparlanmadan gerekli taruza geçmek gerekiyor.Devamlı uyanık ve el tetikte olmak kaydıyla...taki çanakkaleden düşman gemileri gecmeden.Bırakın 1 mart teskeresini bir tarafa ...şubat teskeresini yürürlüge koymak gerekiyor.Türk milletinin şimdiden gazası mübarek olsun...Amin inşallah....!

Remzi... Oksuz27 Şubat 2020, Perşembe - 18.01

Vallaha.haydar.hocayi.iktidar.yapmadan.biz.bu.kangiren.olmus.bacaktan.kurtulamayiz.taki.obacak.yukardan.bir.yerden.kesilene.kadar

Yücel urhan27 Şubat 2020, Perşembe - 16.34

Bu yanlıştan bir an önce dönülmeli

ceyda sonay27 Şubat 2020, Perşembe - 13.02

harıka bır yazı emeklerınıze saglık

adem26 Şubat 2020, Çarşamba - 22.19

Aynen

hasan. alan21 Şubat 2020, Cuma - 21.15

aynen. katiliyorum. fesli. kadiri. bayraga. sardiklarinda. belli. oldu. yanlis. yolda. degiller. onlarin. yolu. bu. zaten. seyir ciler. anladiginda. filim. biymistir

A18 Şubat 2020, Salı - 21.59

Çok doğru bi tespit

nurhayat sener18 Şubat 2020, Salı - 09.54

Allah var gam yok.biz arap degil TURKÜZ 7 den 70 e savasirizzz

KARA bakımları18 Şubat 2020, Salı - 01.42

Hırsız yükünü doldurdu bir savaş çıksa kaçacak oğlu damadı kızları kendilerini kurtardı halk nolcak küfür bile etmeye deymez bunlar

KARA bakımları tekne boya bakımları18 Şubat 2020, Salı - 01.35

Helal olsun sana

Oğuz E.18 Şubat 2020, Salı - 00.49

Cesaretli körün kaptanlığı

MURAT17 Şubat 2020, Pazartesi - 22.53

SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ.

Sahin2817 Şubat 2020, Pazartesi - 21.31

Tayip erdoğan amarikadan nealdiysan geri ver.bizim amarikaya satılacak toprağımız yok.k

Erol tezeren17 Şubat 2020, Pazartesi - 15.50

Gelecegimizin bundan dahada kararabilecegine inanmak istemiyorum, bekleyip gorecegiz..

Turan YILMAZ17 Şubat 2020, Pazartesi - 13.53

BEN BİLMEM REİS BİLİR DİYENLER BU ÖNEMLİ YAZIYI BİR KEZ DAHA OKUYUP MÜMKÜNSE REİSE ULAŞTIRMAYA ÇALIŞSINLAR BEN ULAŞTIRMAYA ÇALIŞIYORUM DANIŞMANLARINDAN VATAN SEVER BİRİNİ VE BU İLETİYİ İLETME CESARETİ OLAN BİR DANIŞMAN BULABİLİRSEM TABİKİ

Vatan sever17 Şubat 2020, Pazartesi - 09.54

15 temmuz tiyatrosuyla ergenokon masaliyla asker zaten bir olcude gucsuzlesyirildi hatirlayin amerika irak a girdiginde karsisinda asker buldumu neden bulamadi acaba o anin generali neden simdi amerikada yasiyor vrlasil orda da asker icerden bitirildi benzeri turkiyede de yapiliyor plan ayni gidilen yol biraz degistirilmis

Ahmet17 Şubat 2020, Pazartesi - 09.18

Mükemmel yazmışsınız. Benimde içim kan ağlıyor. Tayyip için Allah tan ............ istedim diye bana abuk subuk tepki gösteren önemli sayıda ....... çocuğu oldu. Benim heryerde söylediğim şu ülke elden gidiyor

Yavuz16 Şubat 2020, Pazar - 20.51

Kurbağa testinden kurtulursak

Başka vatan yok16 Şubat 2020, Pazar - 17.40

Ülkemin tehlike altında olduğuna eminim. Suriyeliler truva atı.ABD’nin ve Avrupanın işgal hevesini biliyoruz. BOP ile sevr tekrar dayatacaklar. Görüşüm bu

Sıdıka ipek16 Şubat 2020, Pazar - 17.26

Ben 2 çocuk annesi Emekli hemsire yım bunları biliyorum Bilmek için biraz okumak yetiyor Olan bitene çok üzülüyorum Yazık bu ülkeye onca iç borç dış borç işsizlik pahalılık YAZIK

Sebahattin uslubaş16 Şubat 2020, Pazar - 13.06

Muhalefetler hala oturuyor döksünler halkı sokaga durdursunlar bu saçma sapan işgal islerini biz Amerikayamı kaldık..

Osman nuri galipoğlu16 Şubat 2020, Pazar - 09.49

Hiç yorulmayin ne usa ne Rusya nede nato tabiki çıkarlarımız bizde attik büyük bir ülke gibi durmalıyız bu memleket kolay kazanilmadi kolay lokma değiliz çakal değiliz aslaniz biz büyük turkiyeyiz ,nokta

Vatan satılmaz16 Şubat 2020, Pazar - 07.06

Evet düşünceler ve şu andaki durumu çok güzel özetlenmiş Ama sorun Bu koyun misali kandırılan zavallıları uyandırmak Galiba ABD ‘nin kucağında olacak Bu millet bu itler sayesinde gidgide sonunu hazırlıyor Çevresindeki komşu müslüman ülkeler tek tek diz çöküp kaderine razı bırakılıp birbirleriyle savsştırılıyor Tamamen Müslümanlığı yok etmek Başındaki O çocuğu ve ekininin taaaaa yerine ulaştırdım Gerisi onları destekleyen kör cahil ziyniyetler vede Namus,Şeref kavramını ksybedmiş AHLAKSIZLARDIR......!!!

dogan erme16 Şubat 2020, Pazar - 02.31

eksiği var fazlası yok hemfikirim

AMAN NE ÜRPERTİCİ BİR YAZI BU BÖYLE TÜYLERİM DİKE16 Şubat 2020, Pazar - 01.45

NERİ AYDON

Vatan16 Şubat 2020, Pazar - 01.03

Işimiz ALLAH a kaldı o da sonumuzu hayra yazsın

VATAN AŞKI16 Şubat 2020, Pazar - 00.57

BİZ BU ÜLKENİN PEŞKEŞ ÇEKİLDİĞİNİ YILLAR ÖNCE SÖYLEDİK BU MEMLEKETİ SATAN LAR İLAHİ ADALET ÖNÜN DE MUHAKKAK HESAP VERECEKLER BU İSLAM ÜLKESİ MÜSLÜMAN İNSANLARIN NE GÜNAHI VARDI SENİ MÜSLÜMAN DİN DAR BİLDİLER OY VERDİLERSE BİZ BUNLARIMI DUYACAKTIK.

Ramazan Günay15 Şubat 2020, Cumartesi - 23.50

Türke Türke Türkten başka dostu yoktur bunu artık herkes anlamalı uyan ey Türk gençliği uyan ülke elden gidiyor bu güzel ülkemizi bu hale getirenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah

Vatan15 Şubat 2020, Cumartesi - 23.08

Sonuna kadar katılmamak mümkünmü

Sabri Türkoğlu15 Şubat 2020, Cumartesi - 22.27

Yazıklar olsun, bu gidiş yanlış

Calwados15 Şubat 2020, Cumartesi - 20.39

Eğer derdin ülkemizin birileri tarafından işgal edilmesi ise tüm senaryolarında haklısın.Ve böyle birşeyin olmasını istiyor olduğunu anlıyoruz.eğer bu tehlike var da senden başka bilen bir akıl yoksa sana afferin.Böyle bir tehlikeden bizi kimin kurtaracağını düşünüyorsun açık ve net açıkla.Bu kadar aklın varken bize çözümü ve çözecek kişiyi net olarak söyle.Bekliyoruz.

Trakyalı15 Şubat 2020, Cumartesi - 16.59

Afrika'nın Mozambik ülkesimiyiz ki elini kolunu sallayan ülkemize girecek Türkiye Cumhuriyeti köklü geçmişe sahip birçok devlet ve imparatorluk kuran bir milletin devamıdır. Benim şahsi düşüncem idlip arı kovanı gibi bir çok dinci örgütleri barındıran bir yerleşim bölgesi ülkenizi yönetenlerin Suriye Devleti ile anlaşma yapması sınırlarımız da yuzbinlerce Suriyeli dayanmış durumda ve bunların içersinde Hizbullah gibi terör örgütleri var Esrt ile bir antlaşma yapılarak ülkemizde bulunan 4.5 milyon suriyeli mültecinin ülkelerine dönmelerini sağlamak bizim için en tehlikeli olan Fırat'ın doğuşu YPG dir.Amerika birleşik devletlerinin amacıda Orta Doğu'da ateşin üzerine benzin dökmektir.unutulmamalidir ki Firatin doğusunda YPG ülkemiz için tehtittir.

Ali15 Şubat 2020, Cumartesi - 16.07

Felaket tellalığının kimseye faydası olmaz. İçimi karartınız.

Yıldız...15 Şubat 2020, Cumartesi - 15.35

Rahmetli İLHAN SELÇUK söylerdi Emperyalistler hangi öneride ve tavsiyede bulunuyorsa tersini uygularsanız doğrusunu yapmış olursunuz...!!!!

ahmet15 Şubat 2020, Cumartesi - 13.17

bunca yıldır korunan bu topraklar bunca sehıt verıldı bu ulkeyı kurmak ıcın ve cok basıt bır sekılde hedıye edılecek

Ceko15 Şubat 2020, Cumartesi - 12.32

Ülkede durum hiç iyi değil rte tek başına savaş dan bahsediyor başımızı tam belaya sokmaya uğraşıyor.çek askerini idlib den kendi halkın işsiz aç sanamı kaldı suriye lileri kurtarmak arap ülkeleri yardım etsinler.

Ertugrul,15 Şubat 2020, Cumartesi - 11.30

T,c,ye,dost,yoktur,

Emine15 Şubat 2020, Cumartesi - 11.23

Evet, her kelime sine katiliyorum, Rte nin belediye baskanligindan beri olanlari korkuyla izliyorum, ikibinli yillarda dilimde tuy bitti, dinle Politik birarada yurumez diye, sagcisi, solcusu, kemalisti, dindari,,,,,hepsi guldu, oy verdi,,,, simdi hepsi hak veriyor,,,,ben hak istemedim kimseden, eyleme cagirdim, secmeyin, sorgulayin, ileriyi gorun dedim,,,,, bugun,,,,,, cok cooooook uzgunum.....

Öyle kolay değil15 Şubat 2020, Cumartesi - 11.14

Sizin senaryonuz tamamen aksiyon ve fıkra kadar basit. Bu özelliği sebebiyle çok taraftar bulabilir. Üstelikde yanlış bilgi ile dolu. Lakin bu işler sizin yazdığınız gibi basit denklemlerle evrilip olgunlaşıp uygulanmıyor. Çok ciddi ve ilimsel konular yani. TÜRK ORDUSUmu düştüki böyle bir senaryonun merkezine koydunuz. Ve yazdınızda yazdınız. Natonun beşinci maddeside öyle demez, siz öyle yorumlamışsınız. Kısmen gerçek olan durumları allayıp pullamış istismara açık ve uygun bir değerlendirme yapmışsınız. Yok böyle bir dünya. Olmayacakda evvel Allah. TÜRK ORDUSUNUN DÜŞÜŞÜNÜ ARZULARLEN ELLERİNİ OVUŞTURANLAR, AYNI ELLERİYLE KAHRAMAN/MUZAFFER TÜRK ORDUSUNUN BAŞARISINI RİYAKARCA ALKIŞLARKEN AVUÇLARI PATLAYACAK ADETA. Geçmişimiz butür olaylarla doludur. Çok fazla merak buyurmayınız TÜRK ORDUSU MİLLETİNİN GURURU, DÜŞMANININ KÂBUSUDUR. RABBİM TÜRK ORDUSUNU KORUSUN VE MUZAFFER KILSIN. Kısaca bu yazınızda size hiçmi hiç katılmıyorum biliniz istedim.

Yasar kadir kayhanhaklisin15 Şubat 2020, Cumartesi - 10.42

Haklisin biz seyircilerin basina negelecegin tahmin edemiyoruz ancak gelin vah diyoruz seyirci demekle haklisin

M aaa k15 Şubat 2020, Cumartesi - 10.16

Siz sapiksiniz vesselam başiniz sizin olsun.

Varandaş15 Şubat 2020, Cumartesi - 10.15

Bizi bu problemlerle çok hasta ediyorsunuz. Ben 75 yaşında bir anne ve nineyim. Çare aramanız, Memleketi bu durumdan kurtarmanız şart. Hep kalemle sözcüklerle bizim gibi zallıları üzmekle birşey olmuyor. Bu 82 milyonda bir Atatürk yokmuş? Bu hesapsız hain idarecileri yok edin. Rumlar’ın nega idallerini ne olur gerçekleştirmeyin. Hep üzüntü içinde okuyorum bu yazıları.

Danişment DAĞISTANLI15 Şubat 2020, Cumartesi - 10.09

Açıklama ve İzah olağanüstü, İnkar edenler bir gün vatan haini damgasını yiyecek ve İnşallah yargılanacaklar.

Ali durmaz15 Şubat 2020, Cumartesi - 09.31

Ne yazıkki celladını bekleyen mahkum gibi bekliyoruz

Yazgül soro.çınar15 Şubat 2020, Cumartesi - 08.59

Yorumları okudum kimisi çok mantıklı kimisi halen gaflet uykusundan bu oyunlar ilk Türkiye Cumhuriyeti Devleti kuruldugundan berri oynanıyor önce Türkiyeye yakın olan dini aynı dili ayrı müslüman ülkeleri parçaladılarki Türkiye yalnız başına kalsın güçsüz bıraktılar en büyük hainlik ise kaleyi dışında degil içte yıkmak kolay bilincinde olarak içimizdeki vatan hainleriyle paslaştılar Chp iyi .saadet kimin yanında Hdp nin hdp nin simgedi pkk ydp vs bunlar kimin hizmetinde Amerika ve israilin ordandan aldıkları emirler yerine getirildimi feto devlet sırlarını ògrenmek için dinimizi kullanarak Türkiye'nin toplar damarı askeriyeyinin içini boşaltımı vesaire daha yazmakla bitmez kısacası davut oglu devlet sırrını amerikaya verdimi bunlar halen parti kurma peşinde beyler yıllarca uyutulduk üzerimize ölü toprağı serptiler yaşayan ölü gibiyiz birbirimize düşürdüler onlar boş durmadı Abdülhamiti izliyorsanız aynı oyunlar halen devam etmekte Amerika Avrupa ülkeleriyle Türkiye'nin kendilerine düßen haritasını çizdiler şimdi pay etmek derdindeler ve bizler akp.chp.iyi.saadet bunlarla uyutuluyoruz silkinin kendimize gelme beraber olma vakti geldi vakit çok az vatansız yurtsuz kalırız rabbim korusun saygılarımla selamlıyorum

Öcal gür15 Şubat 2020, Cumartesi - 05.08

Yusuf karaca Türkiye’nin durumunu kısa ve öz özetlemişsiniz. Artık kurtuluş savaşı başlamalı

Hasan guzel15 Şubat 2020, Cumartesi - 01.51

Çok doğru

Yenigün15 Şubat 2020, Cumartesi - 00.33

Bırakın boş işleri hangi devirde yaşıyorsunuz ne anlaşma ne kural yeni düzen vuran kazanır

Serdar Ateş15 Şubat 2020, Cumartesi - 00.17

Büyükelçisi vurmanın cevabı ise reina baskını oldu onu atlamışsınız...

Yadigar DUYAR.14 Şubat 2020, Cuma - 22.51

AYNEN katılıyorum

Prometetor14 Şubat 2020, Cuma - 20.36

Harika bir anlatım..

Murat14 Şubat 2020, Cuma - 20.15

Bunlar NATO,yu bahane Edip . karıştırıyorlar Suriye,yi,Libya,yi sonra oraya ASKER gönder,sözde NATO ULKESİYİZ,ya.mutlaka.bunun arkasin da başka bir oyun vardır.Bizim ORDUMUZ dustumu,ki?natoyu çağıracak,lar.ALLAH düşürmesin.

Gökyüzü mavidir14 Şubat 2020, Cuma - 20.11

Bu konuda chp.yi suçlayanlar ya beyni sulu yada vatan haini..

Ülkü.14 Şubat 2020, Cuma - 16.53

İnşallah. Bu. Durumlar. Vesile. Olur. Uyuya. Kazlar. Uyanır. T.C.H. Kuruldu. Kurulalı. Bu. Günkü. Kadar. Riske. Düşmedi. Zaman. Zaman. Teretudlerimi. Bu. Ekranlarda. Bıldırcın. Ama. Hep. Acaba. Olabilirmi. Diye. Kuşkularını. Alt. Etmeye. Çalıştım. Ter etüdleri mızın. Haklılığı. Çıkacak. Temennimiz. İnşallah. Be. Yanılmış. Olurum.

DENIZ DERYA14 Şubat 2020, Cuma - 15.51

OF VATAN OF Suriyelilerin gelisiyle basladi Turkyemin isgali

CAHİDE AUER14 Şubat 2020, Cuma - 15.10

DEFOL KATİL AMERİKA YETER KAN DÖKTÜĞÜN KANINDA BOĞULURURSUN İNŞALLAH

Zuleyha14 Şubat 2020, Cuma - 12.18

Kısaca senaryo işliyor

İzmir 353514 Şubat 2020, Cuma - 11.42

Kaleminize sağlık mevcut durumu bu kadar güzel ve anlaşılır bir dille anlatan bir babayiğit çıkmadı muhalefetten bile..

Bayram kara14 Şubat 2020, Cuma - 11.39

Receb aganin en çok isteği türkiye cumhuriyetinin yıkıl.asi atatürk devrimlerinin yokolmasinasil olsa yeni kurulan devletinesbaskani ya TC batsa ne olur çıksa ne olur yeni kurduğu devletin kralı olacak be i. Kanaatim bu

Mnihat balkan14 Şubat 2020, Cuma - 09.46

47 ikili anlaşması_Marshall , ı bilmeyen, köleliğin farkına varamaz.

Zeynel KALYONCU14 Şubat 2020, Cuma - 09.18

Böyle her aktif işin aşama öncesinde Senin gibi bir takım. Felaket tellallığı çıkar. Ortalığı üfürür. Sonra kendi yalanlarınızla baş başa kalırsınız. İnşallah sizin dediğiniz gibi olmayacak.

Ali dayi14 Şubat 2020, Cuma - 09.06

Size inanmak istiyorum ama sizin liderini güvenolur değil siz ve partiniz harcadığını paraları nereden buluyorsunuz devlet desteği almadan yıllardır seçimlere giriyorsun hiç ne millet vekili nede Bld bşk kazanamadı nız televizyonunut gazetelerini zi kim finanse ediyor.

Hakkı Koloğlu14 Şubat 2020, Cuma - 09.02

Yazılanların tamamı doğru tespittir.Türkiye kademe kademe tuzağa sürüklenmektedir.Önce ordusu Ergenekon,Feto operasyonları ile bitirilmiş,askerlik kısaltılmış,içi boşaltılmış tır.Şimdi en zayıf anında savaşa sürüklenmek tesir.Bir taraftan milyarlarca dolar harcanarak alınan S 400 savunma füzeleri depoya kilitlenirken,diğer taraftan silah aldığımız ülkenin savunduğu ülkeye savaş açıyoruz.Bu akıl tutulmasının sonu Türkiye için felakettir!

Recep cantürk14 Şubat 2020, Cuma - 08.12

Türk halkı atalarına yaptığı ihanetin bedelini bu vatanı kaybederek esaret altına girerek ödeyecektir hiç bir ihanet bedelsiz kalmaz cumhuriyet bu halka çok bol geldi taşıyamadı şimdi iç hainler ve diş düşmanlar tarafından daraltılacak köleliğe razı olacak canını kurtarmak için bu halk bunu çoktan hak eti tek kurtuluş yolu kaldı hemen kurucu iradenin Atatürkün siyasi dini ekonomi siyasetine dönüş yapmak acilen aksi taktirde türkiye cumhuriyeti diye bir devlet türk halkı diye bir halk kalmaz

Bozurt mehmet14 Şubat 2020, Cuma - 07.33

Elinize kaleminize yüreğinize sağlık bir dış politika bundan iyi anakit edilemezdi

Hükümdarlar 1970 214 Şubat 2020, Cuma - 07.21

Bizler her zaman hazırız ülkemizi korumaya ama bu devşirme siyasetciler bir an önce bu ülkeden kovmak lazım o zaman işler yoluna girer

Çok 114 Şubat 2020, Cuma - 07.11

Bu görüşe katılmamak mümkün değil. Aklın yolu bir.

M.ş.çağ14 Şubat 2020, Cuma - 06.58

Erbakan hoca yıllarca uyardı uyarılarının doğrultusunda ülke sıkıntılara girmesin dile hep sanayi ve teknoloji sanayisinin fabrikalarını kurdu halk ona % 2 lik oyu uygun gördü hocayı devirmek için pilanlar kuruldu batı sionizmi medya desteğiyle 18 yıldır baş edildi ülkenin tüm birikimleri satıldı merkez bankasındaki yüzlerce ton altını da ingiltereye ipotek edildi bunlar halkın nezdinde bilindiği halde halk hala aldığı narkozla suriyenin üzerinden gelen tehlikeleri okumayı bırakın nasıl anlatırsanız anlatın anlamak istemiyor / ALLAH ülkemizi bayrağımızı ezanımızı imanımızı Kuranımızı Korusun Türkiye yeniden taşları yerine koymak istiyorsa birleşmiş milletlerin nezdinde meşru kabul edilen eserin hükümetiyle bir araya gelip yeni anlaşmalar sağlanıp suriyeye barışın yeniden oluşturup tüm mülteci durumuna düşmüş suriye vatandaşlarının ülkelerine dönmesini sağlayıp yeniden suriye bütünlüğüne barışın hakim olmasını n- girişimlerinin derhal gün geçirmeden başlatmalıdır aksi taktirde Türkiye sionizmin / Komünizmin/ ve Kapitalizmin yeni savaş oyun sahalarına dönüşür ALLAH muhafaza suriye ve idlip 5 dakikada girilebilir bir kapı amma 15 veya 20 senede çıkılması zor bir girdaptır

Kafkas şahini14 Şubat 2020, Cuma - 06.23

Çok doğru tespitler! doğru sözün üzerine konuşulmaz ama önce derimki Sabilerin ve mazlumların hatırına yüce ALLAH bizleri her türlü tehlikeden korusun ve milletimizi derin uykudan uyandırsin İNSALLAH!!!!

Cengiz balta.14 Şubat 2020, Cuma - 05.28

Ben gazetede yazamıyorum hulisi akarın bir numaralı fetonun adamı diyorum anlatamıyorum ihdilalde neden teslim oldu bir genaral ya ordunun başında savaşacak yada beynine sıkacak teslim olmayacak eğer ülkücü ler olmasaydı şu an tayipde ölmüş olacakdı bizler ihtilali çok kötü birşey olduğunu bildiğimiz için canla başla mücadele etik ve püskürtük size katılmamak mümkünmü pilan parçala böl yut takdiği allahım yar ve yardımcımız olsun

Derya noyan14 Şubat 2020, Cuma - 04.40

HASAN MUTLUCANDAN ŞARKILARMI DİNLİYCEZ ?

sahmeran münchen14 Şubat 2020, Cuma - 02.51

zirt pirt CHP elestiren hayinler ülke sattilar sizin derdiniz hala CHP ulan utanmazlar Amerika isgal edince kurtarin diye Avrupaya kacmaya calisirsiniz ama ben sizlerin gelmemsi icin savasirim geberin .

Trakyalı14 Şubat 2020, Cuma - 02.45

18 yıldır tek başına sorunsuz , pürüzsüz, her istediğini kolaylıkla yaptıran Akp iktidarı ülkeyi yönetiyor, burda bir dangalak kalkmış CHP yi İP yi Atatürkçüleri itham ediyor bu Ne densizlik bu Ne aymazlık.

Oktay kac14 Şubat 2020, Cuma - 02.37

Ne Amerika nede Rusya bizim dostumuz olmadı şarlatanı yollasınlar bütün terör örgütlerini besleyen onlar çok dikkatli olmamız gerekiyor

Toksoy telcioğlu14 Şubat 2020, Cuma - 01.08

Burada tamamı İktadarı ilgilendiren bu vahim konuda CHP yi suçlayan halt etmiştir.

Uyuyanlar 13 2 202014 Şubat 2020, Cuma - 00.57

5000 yıllık dava rahmetli Erbakan hocam uyarmıştı. Ama halk uyudu. BOP si tıkır tıkır işledi. Oyun büyük. Irak, ve Saddama oynanan oyun bizede oynanıyor. Sonun sonundayız. Zaman birlik olma zamanıdır. Allah yardımcımız olsun.

Uyutulduk13 şubat.14 Şubat 2020, Cuma - 00.51

Rahmetli Erbakan hoca demişti. Amerika Irak,a savaş açacak hedef Türkiye diye.SKP Amerika ve İsrail,in kurduğu proje patisi dediler. Halkımızı medya ile uyutuldu. BOP si 5000 yıllık davanın projesi. Hedef başından belli. Irak, Saddama oynanan oyun bizede oynanıyor. Suriyelilerin gönderilmesi sebeb bu oyundut. Zaman birlik olma zamanı Rabbim yardımcımız olsun.

raduyev13 Şubat 2020, Perşembe - 22.35

Chp li İp çi Fetö cü Atatürkçüler Amrikanın İŞGALİ için gerekli zemini oluşturmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarına inanıyorum . Türkiye bölünsün parçalansın küçük olsun ama CHP li İP çi Atatürkçülerin olsun yeter ki.

Ramazan şahin13 Şubat 2020, Perşembe - 22.33

Bizim5000 yıllık devlet geleneğimiz var, MUSTAFA KEMAL imiz var,söz konusu vatansa gerisi teferruattir.Vatan,Bayrak,namus için ölümü kucaklariz.Ya istiklal Ya ölüm.Ama önce Diplomasi kan akmadan ,kan aktiktan sonra Diplomasi ayağa kalkarsak bizi durduramazlar.herseysiz olur, vatansız,Bayraksiz olmaz . İyi bir diplomasi dış politika.savas son çare.

Murat13 Şubat 2020, Perşembe - 22.09

SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ.

Salih palabıyıkoglu13 Şubat 2020, Perşembe - 22.06

Biz öyle milletizki doğru yalan bu senaryolar vız gelir tırıs gider allah devlet büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin

Ali13 Şubat 2020, Perşembe - 22.05

Aynen katılıyom...

A. Tunçer13 Şubat 2020, Perşembe - 21.44

Memleketimde bu kadar Hain ve soytarını sözde Köşeyazarı olduğunu bilmiyordum. Ne kadar korkaksınız. Tek korkacak olduğunuz Allah c.c. Ama ne tuhafdırki biz herşeyden korkuyoruz ama Allah dan korkmuyoruz.

Emekçi13 Şubat 2020, Perşembe - 21.42

BOP GIDIM GIDIM UYGULANIYOR.

Mine çelik13 Şubat 2020, Perşembe - 21.18

Biz şuan zaten amerikanın paralı köleleriyiz onların ürünlerini tüketip onların ürünlerini üretiyoruz kimse kölelerinin azalmasını istemez sadece daha ucuza çalışsın ister istedikleri savaş değil sadece itaat ve biz çok uysal itaatkar köleleriz eşittir müslümanlar köle onlar efendiler ayrıma razılar efendi onlar oldukça sorun olmıyacak Ama yok ben köle değilim kendi işime bakarım dersen sende kimsin dersen o zaman birbirimizi kırdırtırlar ama hayır böyle olmıyacak çünki biz itaatkar köleleriz

Erol İpek13 Şubat 2020, Perşembe - 21.14

Korkunç bir ,Felakete ve Bölünmeye doğru gidiyoruz

Koyundediklerinizkadarakılyok13 Şubat 2020, Perşembe - 21.05

Nato 5.madde şöyle der :Taraflar, Kuzey Amerika'da veya Avrupa'da içlerinden bir veya daha çoğuna yöneltilecek silahlı bir saldırının hepsine yöneltilmiş bir saldırı olarak değerlendirileceği ve eğer böyle bir saldın olursa BM Yasası'nın 51. Maddesinde tanınan bireysel ya da toplu öz savunma hakkını kullanarak, Kuzey Atlantik bölgesinde güvenliği sağlamak ve korumak için bireysel olarak ve diğerleri ile birlikte, silahlı kuvvet kullanımı da dahil olmak üzere gerekli görülen eylemlerde bulunarak saldırıya uğrayan Taraf ya da Taraflara yardımcı olacakları konusunda anlaşmışlardır. Böylesi herhangi bir saldın ve bunun sonucu olarak alınan bütün önlemler derhal Güvenlik Konseyi'ne bildirilecektir. Güvenlik Konseyi, uluslararası barış ve güvenliği sağlamak ve korumak için gerekli önlemleri aldığı zaman, bu önlemlere son verilecektir. Yani bu yazıyı yazan arkadaş sadece muhtelif yerlerinden element uydurarak provokatif bir girişim yapmıştır..

Mustafa şahin13 Şubat 2020, Perşembe - 20.55

Amerika’nın bizi işgal etmesine gerek yok. Zaten başımızda amerikancı bir hükümet var. Bop eşbaşkanı askerimizi Suriye’de İsrail’in kara gücü yaptı.

Hayati13 Şubat 2020, Perşembe - 20.27

Hiçbiri olmaz!zira türkiye amerikan yanlısı suriyeli,kürt,ıraklı,afgan,.....insanları ile savaşsız zaptedildi,tüm ekonomisi satıldı,evinize giren günlük ihtiyaçlara bakın hangisi türk malı.?

Selahattin Karahan13 Şubat 2020, Perşembe - 20.20

Emperyalizmin kucağından inemeyip sürekli orgazm halinde olan ülkelerin kaderi bundan başka olmaz. Bu millete ve birçok mazlum milletlere önderlik yapmış ulu önder Mustafa Kemal Atatürkün çizdiği yoldan çıkanların sonu hep birilerinin kucağında kalmak olacaktır.

YAVUZ TURKMEN13 Şubat 2020, Perşembe - 19.23

Türkiye yi 18 YILDIR TÜRK VE MÜSLÜMAN OLMAYAN SIYASETCILER YORDU VE YORGUNLAR SÜRÜSÜ IHANET YAPMA GOREVI NI VIRGULUNE KADAR UYGULADI BASARDILARDA. OKUMAYAN TOPLUMDAN DEVLET OLMAZ

MahirDeniz13 Şubat 2020, Perşembe - 19.00

Bu halk için aziz nesin az bile konuşmuş ABD askerleri işgal etsin yahudi tohumlarını atsın o zaman Türkçülük yapıp ABD uzaklığı yapan namaz abdes ticareti yapanları o zaman ne konuşacaklar acaba

Ismail vardal13 Şubat 2020, Perşembe - 17.17

Abd ye ne kadar yakin olursaniz o kadar fakirlesiyorsunuz dogru seyleri yazmissiniz tayyip denilen sahis bop projesidir turkiyeyi ucuruma yuvarlamistir Allah cc bizi tayyipten kurtarsin insallah amin

Alaitdin13 Şubat 2020, Perşembe - 16.31

Şu anda zaten Abd'nin siyasi işgali altındayız. Abd ne diyorsa o oluyor. Ama bunu halkımız farkedemiyor. Hele 18 yıldır Abd 'ye karşıymış görüntüsü vermeyi başarabilmiş ama Abd'nin sözünden çıkmayan bir iktidar var. Eğer Abd fiili olarak hiç sanmıyorum ama bir ihtimal ülkemizi işgal edecek olursa 2.kurtuluş savaşını veririz. Başka yolu yok. Belki insanlarımızın uyanması için öyle olması mı gerek diye soruyorum kendime

Mustafa Türksever13 Şubat 2020, Perşembe - 16.15

Aslında buna eklencek bir şey yok, duruma isyanımdan başka tek teselim şu ki gidişatı önceden görebildim ve kendim hazırım olcak olanlar, işimi gücümü bıraktım insanları duruma uyandırmayı işim yaptım ama malesef Nato Kafa Nato Berber, biri kasetle chp ye geliyor ve gelir gelmez," Biz artık Atatürkün partisi dehiliz diyor,ana chp nin tabanından biri bile merak edip ," Madem Atatürkün partisi dehilsek o halde kimin partisiyiz diye merak edip soran olmadı devam chp ablemi var ya yeti chpnin tabanına, Atatürkün Askerlerine it sürüsü dediler chp tabanı Hav, Hav dedi itifakı uygun gördü 35.000 Asker ve polis katilinle, Askerligi 6 aya düşürdüker gık yok, Askerin personel mevcutunu düşürdüler çok maliyetli derken diğer taraftan 3,5 milyon suriyelinin üstüne 1 milyon suriyeli daha davet etiler, ümmet ya...ama kimsey merak etmedi madem asker lazım neden askerin sayısını düşürdün ve şimdi EYY Gençler ölmeye hazırmıyız diye soruyorsun ? Kimsey merak etmedi, ama açılar içinde uyancaklar artık savaş kaçınılmazdır kedimizi kandırmıyalım şimdiye kadar uyanmayan ancak yanarken uyanır...artık ancak kendimizi en kötü şartlara hazırlayabiliriz ben bu hazırlığı kendim için yaptım ve bulunduğum bölgedede nasıl hareket edeceğimi hazırladım ve bu hazırlıkların içinde insanların uykuda olmalarınıda hesaba katım yani kendimizi kandırmayalım önümüz kan revan olcak vr burda akçak olan kan eski yugoslavyada akan kanı gölgesinde bırakacak tek teselim başladımı ben şaşırmıcam çoğu gibi çünkü hazırım.

Maksut küçüközdemir13 Şubat 2020, Perşembe - 15.40

Ne ABD ne Rusya 1961. Den beri ABD düşmanlığını görüyoruz (Rahmetli Demirel söylerdi ABD teknolejine ihtiyacımız vardir. ABD nin isteklerine tebdir li olalim derdi

Recep duman13 Şubat 2020, Perşembe - 15.09

Tanrı türkü korusun ve yüceltsin

Mustafa UĞUREL13 Şubat 2020, Perşembe - 14.55

Allah CC yurdumuzun gelecegini korusun.

Recep kesanli13 Şubat 2020, Perşembe - 14.00

Tamamen katiliyorum

Nihat pekin13 Şubat 2020, Perşembe - 12.54

Sen bu kadar seyi nerden ogrendin dediklerinin dogru oldugunu nerden biliyon sende bir lobiyle berabermi calisiyorsun

Hkn5413 Şubat 2020, Perşembe - 12.26

Allah müslümanın yanında bunu hergec anlayacaklar- O planları boşa çıkarandır

Ahmet13 Şubat 2020, Perşembe - 12.16

Bu kadar çok biliyorsundur niçin memleketi yada kendini kurtarmıyorsun bunlardan acaba

Ahmet HAKSAL13 Şubat 2020, Perşembe - 12.14

YAKLAŞAN DURUMDU ZATEN BURAYA GELENE KADAR TÜRKIYEYİ YÖNETENLER HAZIRLADI YETKİ VERENLER 1NCİ DERECE SORUMLU.