Adapazarı’na aşık, güçlü bir ekiple geliyoruz SİYASET

Adapazarı’na aşık, güçlü bir ekiple geliyoruz

Adapazarı’na aşık, güçlü bir ekiple geliyoruz

CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığı başvurusu yapan Avukat Haldun Demetoğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini ilett

MECLİS ÜYELİĞİ

31 Mart Yerel Seçimleri için “Yeniden Güçlü Adapazarı” sloganı ile seçim çalışmalarına devam eden CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, partisinden Adapazarı Belediyesi Meclis Üyeliği Aday Adayı başvurusu yapan Avukat Haldun Demetoğlu’nu ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete bir diğer Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Şuayip Ür ve Erdoğdu Öztürk’te katıldı. Adapazarı’na adil, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışını benimseyeceklerini ifade eden Kılıç, “Adapazarı ilçemizi halkımızla beraber yönetirken, belediye meclisimizde de adalet, güven ve dürüstlüğü ilke edinmiş yol arkadaşlarımızı görmek bize güç veriyor” dedi.

PROJELERİ AÇIKLAYACAĞIZ

Adapazarı’nın güçlü bir yönetim anlayışına ihtiyacı olduğunun altını çizen Kılıç, “Adapazarı’nda Türkiye’ye örnek bir belediyeciliği hayata geçirmek istiyoruz. Daha çok kazanan esnafımız, daha çok üreten çiftçimiz, sosyal güvencesi olan ev hanımlarımız, eğitim desteklerini alan öğrencilerimiz ve toplumun her kesiminde yer alan vatandaşlarımızla huzur içinde bir Adapazarı inşa edeceğiz. .Allah nasip ederse Adapazarı için hayata geçirmek istediğimiz projelerimizi önümüzdeki günlerde açıklayacağız. Projelerimizi meclis üyeliklerimizin belli olmasının ardından kamuoyuna açıklamayı uygun gördük çünkü halkımızın karşısına bir ekip olarak çıkacağız. Bu ekipte yer almak adına bir irade gösteren ve Adapazarı’ndan Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adayı başvurusu yapan Avukat Haldun Demetoğlu’na başarılar diliyorum. Kendisinin bu güçlü desteğine teşekkür ediyorum. Adapazarı’na aşık bir ekiple geliyoruz” diye konuştu.

HAYALLERİMİZ VAR

CHP Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Avukat Haldun Demetoğlu ise, “Değerli İsmail Başkanım ve Şuayip Ür kardeşime nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Şehrimiz için bizimde hayallerimizin olduğuna inanarak bu yola çıktık. Amacımız şehrimizin en iyi hizmeti alabilmesidir. Sevgili İsmail Başkanım ile birlikte Yeniden Güçlü Adapazarı’nı inşa etme sürecinde birlikte olmak istiyoruz” dedi.

DEMETOĞLU KİMDİR?

1964 doğumlu olan Haldun Demeoğlu, Kabataş Erkek Lisesi ve ardından da Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. 27 yıldır serbest avukatlık yapan Demetoğlu, evli ve 2 çocuk babası.

 

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz