Adapazarı’nın Her Noktasına Etkin Hizmet GÜNCEL

Adapazarı’nın Her Noktasına Etkin Hizmet

Adapazarı’nın Her Noktasına Etkin Hizmet

Cumhur İttifakı AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Ayrım gözetmeden eşit yaklaşma iradesini sürekli olarak ortaya koyan bir anlayışla Adapazarı'mızın her noktasının ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetler sunmak istiyoruz.” dedi.

Işıksu Vites Yükseltti

Cumhur İttifakı AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve teşkilat mensupları ile Adapazarı’nı karış karış dolaşarak vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor. Başkan Adayı Işıksu, AK Parti Adapazarı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin düzenlediği program kapsamında, Ağrılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti; Tansel, Etçioğlu, Aldinç, Eyüp Sabri Bey ve Başyazıcılar Pasajları’nda esnaflarla buluştu; Kızılay Sakarya Şubesi ve Yerel Kültür Derneği Olağan Genel Kurullarına katıldı; 15 Temmuz Camili Mahallesi’nde hasta ziyareti, ev ve site toplantıları gerçekleştirerek vatandaşların taleplerini aldı.

 

“Başarı Esnafla Gelir”

Esnaf ziyaretlerinin her zaman devam edeceğinin altını çizen Işıksu, “Adapazarı'mızda başarının, esnafımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını dikkate alan hizmetleri hayata geçirmekle geleceğini iyi biliyoruz. Esnafımızla her zaman birlikte olmayı, nesiller sonra dahi yararlanılacak kalıcı hizmetleri Adapazarı'mıza kazandırmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

 

“Kültürel Zenginliği ve Katılımcılığı Esas Alacağız”

Kızılay Sakarya Şubesi Olağan Genel Kurulu’nda görevini sürdüren Zahit Tiryaki ile Yerel Kültür Derneği Olağan Genel Kurulu’na görevine devam edecek olan Necmettin Kırık’a başarı dileklerini ileten Başkan Adayı Işıksu, “Adapazarı'mız kültürel zenginliklere sahip, sevgi ve kardeşlik coğrafyasıdır. Yerel kültürümüzün ihyası, ruhu ve muhteviyatı itibariyle gelecek nesillere aktarılması için yapılacak çalışmalara destek olmayı hedefliyor, kültürel zenginlikleri ve katılımcılığı esas alan bir yönetim anlayışıyla çalışmak istiyoruz.” dedi.

 

“Birlikte Yöneteceğiz”

15 Temmuz Camili Mahallesi’ni karış karış dolaşarak hemşehrileri ile buluşmayı sürdüren Işıksu, istişarenin ve birlikte yönetim anlayışının önemine dikkat çekerek, “Ailelerimizin huzuru daim olsun istiyor, onların fikirlerini göz önüne alan, mutlu edecek hizmetlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Mahallelerdeki site toplantıları ihtiyaçların en güzel müzakere edildiği ve bize çok yararlı olduğunu gördüğümüz toplantılar. Çünkü biz istişareyi çok önemsiyor, "Adapazarı'mızı inşallah hep birlikte yöneteceğiz." diyoruz. Ayrım gözetmeden eşit yaklaşma iradesini sürekli olarak ortaya koyan bir anlayışla Adapazarı'mızın her noktasının ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetler sunmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz