"AİLEM İLE HİÇ BİR PROBLEMİM YOK" GÜNCEL

"AİLEM İLE HİÇ BİR PROBLEMİM YOK"

Evde genç kızın intihar etmeden önce yazdığı bir de not bulundu. Sema B.'nin notta "Ailem ile ilgili hiç bir problemim yok, psikolojik sorunlarım var. Bu yüzden intihar ettim" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Kaynarca'da 19 yaşındaki genç kız ailesi iftara gittikten sonra av tüfeğiyle intihar ederek canına kıydı. Genç kız geride bir de not bıraktı...

Alınan bilgiye göre olay, Kaynarca'nın Kertil Hacıköy Mahallesi'nde dün akşam yaşandı.  Seyfettin Selim Meslek Lisesi son sınıf öğrencisi Sema B.'den (19) anne ve babası iftar için akrabalarına gittikten sonra haber alınamadı.  Saat 23.40 sularında eve gelen ailesi içeri girdiğinde kızlarının cansız bedeniyle karşılaştı.  Olay yerine çağrılan 112 Acil Sağlık Ambulansı ekipleri genç Sema'nın hayatını kaybettiğini belirledi. 
Polis ve Jandarmanın birlikte müdahale ettiği olayda genç kızın ailesi iftar için evden çıktıktan kısa süre sonra evde bulunan av tüfeğini çenesine dayayarak intihar ettiği belirlendi. 
Evde genç kızın intihar etmeden önce yazdığı bir de not bulundu. Sema B.'nin notta "Ailem ile ilgili hiç bir problemim yok, psikolojik sorunlarım var. Bu yüzden intihar ettim" ifadelerini kullandığı öğrenildi. Genç kızın intihar etmeden önce sosyal medya hesaplarını kapattığı ve telefon hattını da kırdığı görüldü. 

Genç kızın cesedi Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Korucuk Kampüsündeki ön otopsi merkezine kaldırılırken, Jandarma olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlattı. 

Adayorum

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz