AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı SİYASET

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Başkan Tever, yayımladığı mesajında, “Bizleri aydınlık yarınlara taşıyan Cumhuriyetimizin 96. yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını büyük bir neşe ve coşku içerisinde kutluyoruz. Cumhuriyet, Türk Milletinin binlerce yıllık tarihinde ulaştığı en muhteşem zirvesidir. Cumhuriyetimizin kuruluş sürecinde milli tarihimizin kaydettiği en büyük mücadelerden biri olmuştur.

Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir sonucudur. Yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz her zaman tüm gücüyle çalışacaktır.

Milletimiz ve onun bağrından çıkan kahraman askerleri, dün nasıl ki Anadolu’da ülkesine, milletine ve vatan topraklarına karşı yönelen tehditleri bertaraf ettiyse bugünde aynı şekilde her türlü tehlikeyi ve tehdidi yok edebilecek güç ve kararlılıktadır.

Cumhuriyetimizin ilanının 96. Yıldönümü vesilesiyle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Bizleri aydınlık yarınlara taşıyan Cumhuriyetimizin 96. Kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı kutluyor, tüm Sakaryalı hemşerilerimi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz