AKP'lilerden Engin Özkoç'a sert tepki! SİYASET

AKP'lilerden Engin Özkoç'a sert tepki!

AKP'lilerden Engin Özkoç'a sert tepki!

TBMM Genel Kurulu'nda, CHP Sakarya Milletvekili ve Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un, düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan sözlerine AKP'lilerden sert tepki geldi.

Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili yaptığı açıklamalarında ardından AKP Sakarya milletvekilleri Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek ile AKP Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Özkoç'a tepki göstedi.

İşte yapılan o açıklamalar:

Ali İhsan Yavuz: "Sana alçak diyemem; çünkü alçak da bir seviye belirtir, sen çukursun çukur." Şeklindeki Necip Fazıl Kısakürek'in ifadesi, bu CHP'liye ne kadar da uyuyor! Binlerce kez yazıklar olsun!.."

Recep Uncuoğlu: "Sende biraz gurur olsa seni bir mal gibi başka partiye kiralayan CHP'ye dönmezdin. Bir de utanmadan kalkmış o çukur dilinle Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’na hakaret ediyorsun.  Böyle onursuzluk böyle hainlik senin gibilere yakışırdı ancak!!!"

Çiğdem Erdoğan Atabek: "Bu meczubun partisine genel başkan olabilmek için yapmadığı şaklabanlık kalmadı ama bunun için daha farklı bir aksiyon alman lazım kaset kumpası gibi... Sayın Cumhurbaşkanımızın onurlu ismini sen o civataları gevşemiş ağzına alamazsın!!!"

Yunus Tever: "Türkiye’nin varoluş mücadelesi verdiği bu günlerde milletimizin sinir uçlarıyla oynayan bu şizofrenik vakanın hesabını CHP parti içinde çözemiyorsa mahkeme önünde hesabını biz soracağız. Bu şahsın Sakarya’mızda vekillik görevinde bulunmasından utanç duyuyoruz."

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz