Akyazı hizmetlerimizi bekliyor SİYASET

Akyazı hizmetlerimizi bekliyor

Akyazı hizmetlerimizi bekliyor

Saadet Partisi (SP) Akyazı Belediye Başkan Adayı Selman Demirtaş, ilçeye bağlı çarşı esnaflarını ve vatandaşları ziyaret etti. Demirtaş, “Daha önce de israftan uzak durduk ve halkımız kazandı. Yine aynısını yapacağız. Akyazı hizmetlerimizi bekliyor” dedi.

 

DESTEK VERDİLER

Esnaflar tarafından büyük ilgiyle karşılanan Demirtaş, esnaflarla uzun süre sohbet edip işlerle ilgili bilgiler aldı. Kendisine her zaman destek verdiklerini kaydeden çarşı esnafları, “Selman kardeşimize güveniyoruz ve biliyoruz ilçemize yapacağı yatırımlarla çok şey kazandıracak. Desteğimiz tamdır” dedi.

 

TESLİM ALACAĞIZ

Akyazı’ya yapılacak akılcı ve vizyon projelerin, esnafların işlerini de arttıracağını söyleyen Selman Demirtaş, esnafın beklentilerini iyi bildiklerini belirtti. Demirtaş, “Akyazı bizim sevdamız. Bu ilçenin her mahallesini, her sokağını iyi biliriz. Akyazı’nın eksikleri, ihtiyacı olan yatırımları ve ilçeyi ayağa kaldıracak olan projelerin hepsi bizim çalışmalarımız arasındadır. Halkımızın desteğiyle inşallah 1 Nisan’da görevi teslim alacağız.

 

MAHALLE ZİYARETLERİ

Saadet Partisi Akyazı Belediye Başkan Adayı Selman Demirtaş, gündüz çarşı esnaflarını ziyaret ettikten sonra  akşam ise Eskibedil mahallesini ziyaret etti. Mahalle halkıyla bir araya gelen Demirtaş, Saadet Partisi’nin belediyelerdeki projelerini, programlarını ve hayata geçirilmesi planlanan yatırımlar konusunda vatandaşları bilgilendirdi.

 

BAHAR GELECEK

Demirtaş şöyle konuştu: Belediyecilik denince Milli Görüş akıllarımıza geliyor. Daha önce de israftan uzak durduk ve halkımız kazandı. Yine aynısını yapacağız. Verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirdik. Şimdi ise Akyazı için harekete geçtik. Gördük ki büyük bir teveccüh var. Bu sevgiyi ve desteği karşılıksız bırakmayacağız. 1 Nisan’da Akyazı’ya bahar gelecek.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz