ARSİADER BAŞKANI YETER'DEN KADİR GECESİ MESAJI GÜNCEL

ARSİADER BAŞKANI YETER'DEN KADİR GECESİ MESAJI

ARSİADER BAŞKANI YETER'DEN KADİR GECESİ MESAJI

Mübarek Ramazan ayına veda ettiğimiz şu günlerde, bin aydan daha hayırlı olan, Kadir Gecesi’ni idrak etmenin sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Bu kutsal gecenin getirdiği esenlik ve selametin, ülkemizi, şehrimizi, ilçemizi, Üyelerimizi ve bütün insanlığı çepeçevre kuşatmasını; yeryüzünde barış ve huzura aracı olmasını diliyorum. Hiç şüphesiz, bin aydan daha hayırlı olan bu mübarek gece, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkân ve fırsat sunmaktadır. 

Mükâfatların sınırsız olarak verildiği, kalplerin, duygu ve davranışların her türlü kötülükten arındığı, sevginin herkesi kucaklaması için yeni adımlar atma imkânının bulunduğu Kadir Gecesinin, birlik ve beraberliğimize katkı sağlayacağına, toplumu toplum yapan özelliklerin başında sayılabilecek olan saygı ve sevginin bu gecede gönüllerde hayat bulacağına, içinde bulunduğumuz COVID-19 salgınından kurtulmamıza vesile olmasını Cenabı Allahtan niyaz ederim.

Bu Mübarek gecenin,  bütün insanlığın  güven, huzur ve sağlık  içerisinde daha nice Bayramlara erişmesine vesile olması  dileklerimle, Tüm İslam aleminin, Ülkemizin, Sakaryalı ve Arifiyeli hemşerilerimizin, Arsiader Üyelerimizin Kadir gecesini kutluyorum. Arsiader Yönetim Kurulu adına Başk Fatih Fahri YETER

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz