Artık vakit Saadet vaktidir SİYASET

Artık vakit Saadet vaktidir

Artık vakit Saadet vaktidir

Saadet Partisi (SP) Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin AbaySakarya’nın tüm ilçelerini karış karış gezdiklerini belirterek, “Gittiğimiz her yerde çözümün ancak “Millî Görüş” belediyeciliği ve Saadet partisi olduğunu dile getiriyorlar. Artık vakit Saadet vaktidir” dedi. 

 

TÜM İLÇELERİ GEZDİK

Saadet Partisi (SP) Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Abay, seçim çalışmalarının son gününde de ziyaretlerini, halkla ve esnafla buluşmalarını devam ettirdi. Sakarya’nın tüm ilçelerini ve mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Abay, Erenler Atatürk Sanayi esnaflarıyla bir araya geldi. Fahrettin Abay, esnaflara işlerinde başarılar diledi ve destek istedi.

 

ÜRETKEN BİR BELEDİYE

Vatandaşlarımız onayı ile 5 yıl boyunca şehirlerimizi ve ilçelerimizi yönetecek başkanlar seçeceğiz diyen Abay,“Seçimler gelip geçicidir, önemli olan kutuplaşmadan kardeşçe bir seçim zamanı geçirmektir. Hemşerilerimizin takdiri ile seçildiğimiz zaman üreten bir Sakarya üreten bir kent oluşturacağız. Borçlanan bir belediye değil, üreten ve ülkemize katma değer sağlayan iş olanakları fazla olan bir belediyeye anlayışını ortaya koyacağız” dedi.

 

ÇÖZÜM MİLLİ GÖRÜŞ

Fahrettin Abay şöyle devam etti: Ülkemizinher yerindeolduğu gibi, canla başla çalışan aday arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kapısını çaldığımız vatandaşlarımız, esnafımız, sanayicimiz, çiftçimiz, gençlerimiz artık bizi can kulağı ile dinleyerek, söylediklerimize hak vererek, çözümün ancak “Millî Görüş” belediyeciliği ve Saadet partisi olduğunu dile getiriyorlar. Çok şükür bu duygu ile seçimlere giriyoruz. İnşallah başaracağız.

 

HERKES KAZANACAK

Tüketici olmaktan daha çok üretici olmayı sağlayacağız. Bizim belediyecilik dönemimizde insanlar şehre değil şehir insanlara hizmet edecek. İsrafı önleyerek hem belediyemiz kazanacak hem de vatandaşlarımız kazanacak. Halkımızın teveccühü ve desteğiyle inşallah yarın Saadet Partisi’nin güneşi doğacak.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz