ASIL BAŞARI KİMİN?.. GÜNCEL

ASIL BAŞARI KİMİN?..

ASIL BAŞARI KİMİN?..

Ne Cumhur İttifakı ne Millet İttifakı, asıl başarı Sakaryalı ittifakı

SEN - BEN TARTIŞMASI ARBEDEYE DÖNÜŞTÜ

2012 yılında Hızlı Tren Hattı yapımı için seferlerine ara verilen İstanbul ve Adapazarı arasında sefer yapan Adapazarı Ekspresi, 7 yıl sonra Adapazarı Garı’na geri geldi. Treni AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Partililer tarafından karşılanan Adapazarı Ekspresi günde 5 kez Adapazarı ve Pendik arasında sefer yapacak.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

GÜNDE 5 SEFER YAPACAK
2012 yılında Hızlı Ten Hattı yapımı sebebiyle seferleri durdurulan Adapazarı Ekspresi, 7 yıl aradan sonra tekrar Adapazarı Garı’na girdi. 2017 yılında Arifiye İlçesine kadar gelen Adapazarı Ekspresi’nin Merkez Adapazarı İlçesinde bulunan Adapazarı Garı’na gelmesi için birçok STK ve siyasi partisi eylem yapmıştı. Bugün itibariyle tekrar Adapazarı Garı’na gelen Adapazarı Ekspresi’nin ilk seferinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’te yer aldı.
 
SEN GETİRDİN – BEN GETİRDİM TARTIŞMASI
17 haftadır Adapazarı Gar Meydanı’nda Adapazarı Ekspresi’nin geri gelmesi için eylem yapan Cumhuriyet Halk Partisi üyeleri, treni karşılamak için garın içerisinde bulunan AK Parti ve MHP’lilerle birlikte tren karşılamak için gar içerisine girince kısa süreli gerginlik yaşanırken trenin gelmesinin ardından bir grup AK Partili ile CHP İl Başkanı Erdoğan Isır ve bazı partililer arasında arbede yaşandı. Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin müdahalesiyle olay yatıştırılırken slogan atarak dışarıya çıkna CHP ve İYİ Partililer daha sonra Gar Meydanı’ndan ayrıldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz