Başkan Burak’a ziyaretler sürüyor GENEL

Başkan Burak’a ziyaretler sürüyor

Başkan Burak’a ziyaretler sürüyor

Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Başkan Burak, yeni görevi dolayısıyla ziyaretine gelen misafirlerini makamında ağırladı.

İlk olarak Bıçkıdere Havzası Doğal Yaşamı Koruma Derneği temsilcisi Elif Yar, Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Baykan ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırlayan Başkan Burak, daha sonra Ofis Ada Plaza satış temsilcisi Buket Yıldız ve TEB Bankası Adapazarı Çarşı Şube Müdürü Erman Erşan ile birlikte Yıldız Bankacılık müşteri ilişkileri yöneticisi Burcu Şapcı’yı ağırladı.

Bıçkıdere Havzası Doğal Yaşamı Koruma Derneği temsilcisi Elif Yar ve Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Baykan,Burak’a çiçek takdim ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu ve devam eden çalışmaları hakkında bilgiler verdi.Daha sonra devam eden ziyaretlerde; Ofis Ada Plaza satış temsilcisi Buket Yıldız ve TEB Bankası Adapazarı Çarşı Şube Müdürü Erman Erşan ile birlikte Yıldız Bankacılık müşteri ilişkileri yöneticisi Burcu Şapcıda Burak’ı tebrik ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Burak, misafirlerinin nazik ziyaretleri ve güzel temennileri için duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz