Başkan Burak’ın Adapazarı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 98. yıl dönümü kutlama mesajı GENEL

Başkan Burak’ın Adapazarı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 98. yıl dönümü kutlama mesajı

Başkan Burak’ın Adapazarı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 98. yıl dönümü kutlama mesajı

Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, 21 Haziran Adapazarı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 98. yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

 

Baro Başkanı Burak mesajında, Türk Milletinin şanlı tarihi; gurur veren, her zaman onur duyulacak eşsiz destanlar ve zaferlerle dolu olduğunu ifade etti.

Başkan Burak, “Milletimizin bağımsızlık azminin ve kararlılığının ifadesi olan Adapazarı zaferi, birlik ve beraberlik içerisinde ne tür güçlüklerin üstesinden geleceğimizi göstermiş, büyük bir zaferdir.

Bu büyük zafer de mücadelenin en başından itibaren düşman kuvvelerine cesaretle direnmiş, vatanı uğruna canlarını seve seve feda ederek şehadet şerbetini içmiş kahraman şehitlerimiz asla unutulmayacaktır.

Aziz Milletimiz, ülkemiz için canı pahasına mücadele veren şehit ve gazilerimizin mirasına sahip çıkacak, birlik ve beraberliğini her daim koruyacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal eden tüm şehit ve gazilerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyor, 21 Haziran Kurtuluş Günümüzü kutluyorum” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz