BAŞKAN DOĞRUSEVER’DEN KIZILAY ZİYARETİ SİYASET

BAŞKAN DOĞRUSEVER’DEN KIZILAY ZİYARETİ

BAŞKAN DOĞRUSEVER’DEN KIZILAY ZİYARETİ

AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı, Kızılay Haftası nedeniyle Erenler Kızılay Şube Başkanı Ahmet Özgedik’i ziyaret etti. Başkan Özgedik, AK Parti heyetine ‘yanında ol’ kampanyası hakkında bilgi verdi.

 

YANINDA OL

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever ve yönetici arkadaşları Kızılay Erenler Şube Başkanı Ahmet Özgedik’i ziyaret etti. Kızılay Haftası nedeniyle gerçekleşen ziyarette dünyanın dört yanına yardım ulaştıran Kızılay’ın ‘Yanında ol’ kampanyası konuşuldu. Doğrusever kampanyayı sonuna kadar desteklediğini belirterek herkesi bu konuda duyarlı olmaya davet etti.

 

YARDIM KAMPANYASI

Başkan Ahmet Özgedik “Gerek ülke içinde operasyondan etkilenenlere gerekse güvenliği sağlanan yerlerdeki ihtiyaç sahiplerine daha etkin yardım ulaştırabilmek ve Türkiye'nin merhamet elinin tüm ihtiyaç sahiplerine uzatıldığını göstermek isteyen Kızılay, çalışmalara milletimizi de dahil edebilmek için 'Her Zaman Yanında Ol' sloganıyla ulusal yardım kampanyası başlatıldı" ifadeleri kullanıldı.

 

NASIL BAĞIŞ YAPARIM?

Kızılay’ın ‘Yanında ol’ kampanyasına destek olmak için, www.kizilay.org.tr web adresinden, bankalardaki Kızılay hesaplarından ve şubeler aracılığıyla bağışlarını ulaştırabilecek. SMS yoluyla bağış yapmak isteyenlerin "HİLAL" yazıp 2868'e mesaj göndererek 10 lira bağışta bulunabilecek. Kampanya hakkında detaylı bilgi almak isteyenler ücretsiz olan 168 çağrı merkezinden bilgi alıp bağış yapılabilecek.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz