BAŞKAN SAĞLAM'DAN 15 TEMMUZ MESAJI GÜNCEL

BAŞKAN SAĞLAM'DAN 15 TEMMUZ MESAJI

BAŞKAN SAĞLAM'DAN 15 TEMMUZ MESAJI

FETÖ terör örgütü kendi günahlarında boğuldu...

“15 TEMMUZ MİLLETİMİZİN TANKLARA VE MERMİLERE GÖĞSÜNÜ SİPER ETTİĞİ GECENİN ADIDIR”

Sakarya Medya Derneği Başkanı Mehmet Sağlam, 15 Temmuz hain darbe girişiminin üçüncü yıldönümü münasebetiyle yazılı bir basın açıklaması yaptı.

15 Temmuz 2016 günü Türk milletinin birlik ve beraberlik içerisinde kahramanca koymasıyla FETÖ terör örgütünün kendi günahlarında boğulduğunu ifade eden Mehmet Sağlam, mesajında şunları kaydetti: Bendenizi tanıyan bilir ki "20 yıldan fazladır mücadele ettiğimiz Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ), 15 Temmuz 2016'da insan haklarına, demokrasiye ve devlet düzenine karşı kast etmiş, milletimizin tanklara ve mermilere gövdesini siper eden kahraman duruşu ile hain planlar etkisiz hale getirilmiştir. 15 Temmuz günü Türk milletinin azmi ve kararı örgütü kendi günahlarında boğmuştur.

TÜRK MİLLETİ BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖZTERDİ

Zafer millet iradesinin, yani demokrasinindir.

Atatürk'ün önderliğinde bir bilek, bir yürek olarak Kurtuluş Savaşı'nı kazanan Türk milleti bugün de FETÖ'ye karşı aynı birliği sergiledi.

Tarih şahittir ki, Türkler bağımsızlıklarına, vatanlarına, bayraklarına ve namuslarına uzanan ellere karşı hangi olumsuz şartlar içinde olurlarsa olsunlar, bir ve beraber hareketi, savunmayı başaran özel bir millettir.

DARBE GİRİŞİMİNİ DIŞ MİHRAKLAR DA DESTEKLEDİ

Temennimiz, dış mihrakların da desteği ile denenen FETÖ darbe kalkışmasının bir benzeri daha yaşanmasın.

Bunun için 20 yıldır milletimizi ve devlet iradesini uyardığımız bölücü FETÖ'ye karşı ayık olmaya, bir daha tehdit içerecek hale gelmemesine dikkat etmeye mecburuz.

Allah, Türk milletini ve de devletini korusun."

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Kuzey15 Temmuz 2019, Pazartesi - 18.30

Amin