Başkan Sarı,Yassıgeçit Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi GENEL

Başkan Sarı,Yassıgeçit Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Başkan Sarı,Yassıgeçit Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Yassıgeçit Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Teravih namazını Yassıgeçit Mahallesinde kılan Sarı, Mahalle sakinleriyle sohbet etti.


Ramazan ayı boyunca Karasu’nun farklı mahallelerinde teravih buluşmaları gerçekleştiren Başkan Sarı, geçtiğimiz akşam Yassıgeçit Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Tüm İslam âlemi için ramazan ayının mübarek olmasını dileyen Başkan İshak Sarı; “Ramazan ayının manevi ruhuna uygun olarak değerli hemşerilerimizle bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Ramazan ayının güzelliği olan iftar sonrası sohbetlerimizi gerçekleştirerek vatandaşlarımızla birlikte teravih namazını kılıyoruz. Her gün ilçemizin farklı mahallesinde teravih namazını kılmaya özen göstererek vatandaşlarımızın Ramazan coşkularına ortak oluyoruz” dedi.


Ramazan ayının, sadece oruç için sahura kalkıp iftar yapmaktan ibaretolmadığını sözlerine ekleyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Bu akşam, teravih namazı öncesinde ve sonrasında Yassıgeçit mahalle sakinlerimizle bir araya geldik. Ramazan ayının manevi atmosferini hemşerimizle birlikte yaşadık. Sağ olsunlar bizlere çok yakın ilgi gösterdiler. Ramazan ayının güzelliğiyle birlik ve beraberliklerimiz daha çok artıyor. Bu birlikteliğin gücüyle de Karasu’muzun her geçen gün daha çok kenetlenerek büyüyeceğine inanıyoruz.Bizler, Karasu Belediyesi olarak tüm mahallelerimizle sürekli iç içe olarak, İlçemizin kalkınmasına katkı sunmaya gayret edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz