BAŞKAN YÜCE AĞIRLIĞINI KOYDU VE KELEŞ GİTTİ GÜNCEL

BAŞKAN YÜCE AĞIRLIĞINI KOYDU VE KELEŞ GİTTİ

BAŞKAN YÜCE AĞIRLIĞINI KOYDU VE KELEŞ GİTTİ

Saski Genel Müdürü Rüstem Keleş, birkaç ayak oyunu ile Başkan Yüce'nin hamlelerini boşa çıkarmış olsa da, en sonunda, "Başkan Yüce'nin Fendi Rüstem Keleş'i yendi"

GEÇTE OLSA KELEŞTEN BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ

Uzun yıllar SASKİ Genel Müdürlüğü görevini yürüten Genel Müdür Dr. Rüstem Keleş ani bir kararla görevi bıraktığını açıkladı.

14 Yıl çalıştı

Rüstem Keleş ilk olarak dönemin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran tarafından SASKİ Genel Müdürlüğü’ne getirildi. Ardından Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı olan ve 10 yıl bu görevi sürdüren Zeki Toçoğlu ile de çalışan Keleş izninin tamamlanması ile Sakarya’dan ayrılmayı planlıyor.

Yüce ile anlaşamadı

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş’in 31 Mart 2019 Seçimleri ile Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Ekrem Yüce ile yıldızlarının barışmadığı, bunun farklı yorumlara neden olması ise kurumda ciddi rahatsızlıklara neden olduğu  ifade edildi.

Aziz Duran gibi oda Teklifleri değerlendirecek

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş’in  görevinden ayrılacağının öğrenilmesi üzerine kendisine Sakarya dışından üst düzey görevler teklif edildiği ve izin süresince bunları değerlendirerek tercihte bulunacağı ifade edildi.

https://www.sakaryamedyasi.com/baskan-yuce-yi-etkisizlestirmek-isteyenler-mi-var.html

https://www.sakaryamedyasi.com/tocoglu-nun-basaramadigini-yuce-basarabilecek-mi.html

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz