BAŞKAN YÜCE'Yİ ETKİSİZLEŞTİRMEK İSTEYENLER'Mİ VAR?.. GÜNCEL

BAŞKAN YÜCE'Yİ ETKİSİZLEŞTİRMEK İSTEYENLER'Mİ VAR?..

BAŞKAN YÜCE'Yİ ETKİSİZLEŞTİRMEK İSTEYENLER'Mİ VAR?..

Saski ve Tribün olayında sözüne itaat edilmeyerek aksi hamle yapılan Başkan Yüce'nin, bundan sonra geri adım'mı atacakğı yoksa ipleri gerçekten eline'mi alacağı Sakarya'da merak konusu oldu...

Naci İris göreve dönecek mi?

SASKİ Teftiş Kurulu Başkanlığı’na atandıktan kısa bir süre sonra görevden alınan Naci İris ile ilgili sessizlik sürüyor.

Adapazarı Belediye Başkan Yardımcılığı’ndan, Sakarya Büyükşehirbelediyesi ve ardından SASKİ Genel Müdür Yardımcılığı koltuğuna oturan ve b görevi 2008-2014 yılları arasında başarıyla yürüttüğü bilenen Naci İris daha sonra Uzmanlık görevine atanmıştı.

2014 yılından buyana Elektrik Mühendisi Naci iris SASKİ Genel Müdürlüğü’nde uzman olarak çalışıyordu.

31 Mart Yerel Seçimleri ile Sakarya Büyükşehir belediye Başkanı Seçilen Ekrem Yüce, İris ile görüşerek SASKİ’ de Teftiş Kurulu Başkanlığı’na atanmasını sağladı.

İris bir haftalık süreç içinde ihale ve kurumun önemli dosyaları üzerinde incelemeler yaptığı sırada  bir yakınının ‘ Güvenlik Soruşturması’ na takılması nedeniyle SASKİ Yönetimi tarafından görevden alındı.

Başarılı belediyecilik dönemi ve Sakarya’da bazı yardım derneklerinde, başkan ve yöneticilik yaptığı bilinen Naci İris’in yeniden aynı veya başka bir göreve atanıp atanmayacağı ile ilgili son kararı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin vereceği konuşuluyor.

Başkan Yüce ise yakın çevresine, Naci İris ile ilgili süreci takip ettiğini, bazı temalar sonra konuyla ilgili net kararını açıklayacağını ifade etti.

BAŞKANIN KUYUSU MU KAZILIYOR? ŞEHRİ KİM YÖNETİYOR?

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI EKREM YÜCE 6 GÜN ÖNCE KALE ARKASININ YIKILMAYACAĞINI AÇIKLAMIŞTI. ANCAK BUGÜN YÜCE’NİN BU SÖZÜ DURURKEN KALE ARKASININ TAMAMI YIKILDI

https://www.sakaryamedyasi.com/baskanin-kuyusu-mu-kaziliyor-sehri-kim-yonetiyor.html

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

İdamin9 Haziran 2019, Pazar - 00.11

Sakarya'da düzgün çalışan tek kurum "adasu " rahat bırakın.