“Başkanlığa değil halkımızın hizmetkarlığına talibiz” SİYASET

“Başkanlığa değil halkımızın hizmetkarlığına talibiz”

“Başkanlığa değil halkımızın hizmetkarlığına talibiz”

CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, “Biz belediye başkanlığına değil halkımızın hizmetkarlığına talibiz. 31 Mart’ta bu halk bize yetki verirse Türkiye’ye örnek bir yönetimin Adapazarı’nda nasıl hayata geçeceğini de herkes görecek” dedi. ÖZKOÇ VE PURÇU GELDİ
CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Kınalılar Sosyal Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği ile Dibektaş ve Karaköy Mahallelerinde seçim çalışmalarına devam etti. Kınalılar Sosyal Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği’nde Kılıç’a CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç eşlik edip destek verirken, Dibektaş ve Karaköy programına ise CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu ile CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır katıldı. Kınalılar Sosyal Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği’nde konuşan CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, “İsmail Kılıç Adapazarı’nda size yakışır hizmetleri hayata geçirecek olan adaydır. Kendisine sonuna kadar kefiliz” dedi. Kılıç Özkoç’un konuşmasının ardından ise dernek üyelerine projelerini anlatarak gelen soruları cevaplandırdı.


MARTIN SONU BAHAR
Günün diğer programlarında Dibektaş ve Karaköy’de ev ziyaretleri yapan İsmail Kılıç, CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu ve CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır ile birlikte vatandaşların dertlerini dinledi. Adapazarı’nda İsmail Kılıç ile yeni bir dönemin başlayacağını ifade eden CHP İzmir Milletvekili Purçu, “31 Mart’ta İsmail Kılıç kardeşimiz Adapazarı’na hak ettiği hizmetleri verecektir. Bugün yaşadığınız sorunları hep birlikte dinleyerek bu sorunlara çözüm üretmek için karşınızdayız. Her zaman dediğimiz gibi Martın sonu bahar olacak” diye konuştu. 


PROJE FARKINDALIĞI
CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç ise, “Yeniden Güçlü Adapazarı diyerek çıktığımız bu yolda herkese eşit hizmet, herkese adil yönetim ve şeffaf bir belediye vermek istiyoruz. Biz insanların ne istediğini çok iyi biliyoruz. Adapazarı’nı esnafının yüzünün gülmediği bir şehir olmaktan kurtaracağız. İstihdam alanları, cazibe merkezleri, kooperatifleşme çalışmaları, çiftçi işbirlikleri ve yatırım ofislerini ilk olarak biz gündeme getirdik. Sanırım bu projelerimiz çok dikkat çekmiş olacak ki başka yerlerden de duymaya başladık. İnanın buna tepki göstermek bir yana seviniyoruz zira Adapazarı’nda bu farkındalığı oluşturmak bizim için önemlidir. Biz belediye başkanlığına değil halkımızın hizmetkarlığına talibiz. 31 Mart’ta bu halk bize yetki verirse Türkiye’ye örnek bir yönetimin Adapazarı’nda nasıl hayata geçeceğini de herkes görecek” dedi. 
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz