BENİM OĞLU TORPİLLİ OLDUĞU İÇİN DEĞİL BAŞARILI OLDUĞU İÇİN SAKARYA'YA GELDİ GÜNCEL

BENİM OĞLU TORPİLLİ OLDUĞU İÇİN DEĞİL BAŞARILI OLDUĞU İÇİN SAKARYA'YA GELDİ

BENİM OĞLU TORPİLLİ OLDUĞU İÇİN DEĞİL BAŞARILI OLDUĞU İÇİN SAKARYA'YA GELDİ

"Biz Cengizhan iş bulamadığı için Sakarya'ya yollamadık. Ekrem Yüce ihtiyaç duyduğu için Sakarya'ya geldi"

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nde işe başlayan Cengizhan Güloğlu hakkında Davut Güloğlu özel açıklamalarda bulundu.

'Davut Güloğlu'nun oğlu Büyükşehir Belediyesi'nde işe başladı' haberlerii sonrası Rizeli sanatçı özel açıklamalarda bulundu.

Medyabar.com’a açıklamalarda bulunan Güloğlu: Ekrem Yüce ile olan bağlarının ticaretten çok dostluk üzerine kurulduğunu ifade eden Güloğlu,"Ekrem bey doğru insanları doğru yerlere koyan bir insan. Cengizhan'da aynı şekilde. Oğlum olduğu için değil ama çok dolu bir insan.

Uzun süredir AK Parti'de İl Gençlik kollarında aktif olarak görev yaptı. Üniversitede Hukuk Fakültesi ni bitirdi ve oldukça donanımlı bir insan. Biz Cengizhan iş bulamadığı için Sakarya'ya yollamadık. Ekrem Yüce ihtiyaç duyduğu için Sakarya'ya geldi." ifadelerini kullandı. 

Sakarya ile olan bağlarınıda anlatan Güloğlu, "Bizim Sakarya'yla bağlarımız oldukçada kuvvetlidir. Benim eşim Geyveli. Cengizhan'da küçüklüğünden beri sürekli gelir.

Ben oğlumun Ekrem beyin yanında olduğu için mutluluk duyuyorum. Durum torpil gibi görünüyor ama uzaktan yakından alakası yok. Benim Sakarya'da ticari işlerimde var ayrıca. Orada 5 dükkanım var nasip olursa 6'nci bayimizide açacağız."dedi. 

Güloğlu yapılan haberle ilgili olarak ise "Bana buradaki bir kaç basından arkadaş arayarak söyledi. Yapılan haberde zaten bir yanlışlık yok. Tek kırıldığımız nokta yapılan kırıcı yorumlar. O da insanların Cengizhan'ı sadece benim oğlum olarak gördüğü ve tanımadığı için." dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Sinan6 Temmuz 2019, Cumartesi - 19.36

Ne dükkanı var bunun sakaryada la

Haktan6 Temmuz 2019, Cumartesi - 02.14

Davut bey Sakarya da başarılı bir sürü gencimiz var boş yok ki dolusunu getirmiş sn başkan taaa rizeden, hem boş Sakarya dan neden 5 dükkan aldınız ki. Sn başkan sizi Sakarya başkan seçti Sakarya ya teşekkür bilbort lara yazmayla bitmez önceliğiniz her daim Sakarya olsunki gün gelir devran döner lazım olur

Ahmet6 Temmuz 2019, Cumartesi - 00.56

Ha siktirlan şerefsiz dolandirmadigin insan kalmadı