Bilim toplantılarına devam GÜNCEL

Bilim toplantılarına devam

Bilim toplantılarına devam

Bilim Adamları ve Mucitler Genel Merkezi Dur Durak bilmeden yoluna devam ediyor. Anonim şirkete dönüşeceği bu günlerde çok yoğun görüşmeler içerisine girdiler.

Sakarya üniversitesinde Yazılım üzerine hoca olan Dr. Metin ÇENGEL ile yaptıkları toplantıda Yusuf UYGUR şunları dile getirdi. 
"Amacımız Dünya da büyük bir güç haline dönüşerek Devletimize ne kadar destek olabiliriz diye hesaplar içerisindeyiz. Dünya ülkelerindeki bütün mazlumlar bizden haber bekliyor. 
Daha çok güçlenmemiz gerekiyor. Daha güçlü ekonomiye ve üretime sahip olmamız gerekiyor. Toplumda karşılığı olan ürünleri acilen üretilerek gücümüze güç katmak zorundayız. 
UYGUR; Artık savaşlar değişti. Ekonomik savaşların içerisindeyiz. Dünyadaki bütün mazlumlara umut vermek istiyorsak Dünyadaki beyin göçlerini ülkemize getirmemiz gerekiyor. Yeni yaptığımız yazılımla internet erişiminin olduğu Dünya ülkelerindeki beyin göçlerini ülkemize kazandıracağız. Projelerini bu yazılımla Türkiyeye getirecek görüşmelerde bulunarak toplantıya son verdik. " Dedi. 
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz