BTP ADAYI ÖZBAY'DAN, EKREM YÜCE VE CİHAN KOLİP'E HODRİ MEYDAN SİYASET

BTP ADAYI ÖZBAY'DAN, EKREM YÜCE VE CİHAN KOLİP'E HODRİ MEYDAN

BTP ADAYI ÖZBAY'DAN, EKREM YÜCE VE CİHAN KOLİP'E HODRİ MEYDAN

Bütün Sakaryalı hemşehrilerim şunu çok iyi bilsinler ki, Sakarya, Ekrem Yüce’ye ve Cihan Kolip’e mahkum ve muhtaç değil" dedi.

Bağımsız Türkiye Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fuat Özbay, ekibiyle birlikte yoğun saha çalışmalarına devam ediyor. Özbay, "Sanki seçime yalnızca iki parti ve iki aday giriyor. Varsa yoksa Yüce ve Kolip. Sakarya Yüce veya Kolip’e de mahkum değil" dedi.

ÖZBAY TV264’TE RAKİPLERİNE HODRİ MEYDAN DEDİ

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fuat Özbay seçim süreci ile ilgili tv264’te açıklamalarda bulundu. Özbay, "31 Mart’a iki haftalık bir süre kaldı. Seçim süreci hızla devam ediyor. Ancak her seçimde olduğu gibi şimdi de aynı tiyatroyu bize izletiyorlar. Sanki seçime yalnızca iki parti ve iki aday giriyor. Varsa yoksa Yüce ve Kolip.

Devletten aldıkları seçim yardımlarıyla, dolayısıyla aslında bizden alınan para ile Sakarya’da afiş asmadıkları billboard kalmadı. Medyaya bakınca durum orada da aynı, yalnız bu iki adaydan bahseden haberler ve programlar var.

CUMHUR İTTİFAKI = MİLLET İTTİFAKI

Peki, her yerde bu arkadaşlar var da, onlar ne yapıyor? Hangi mükemmel projelerle halkın huzurundalar. Duyan, gören yok. Haftalardır bir kayıkçı kavgasıdır gidiyor. Biz, belediye başkanlığı seçimine mi gidiyoruz, yoksa bir dedikodu programı mı yapıyoruz? Biz, bu kısır döngünün içinde değiliz ve olmayacağız. Cumhur ittifakı = Millet ittifakı

Bütün Sakaryalı hemşehrilerim şunu çok iyi bilsinler ki, Sakarya, Ekrem Yüce’ye ve Cihan Kolip’e  mahkum ve muhtaç değil" dedi.

 

“SAKARYA NIN SORUNLARI DAĞ GİBİ”

Sakarya’nın sorunlarına dikkat çekilmesi gerektiğini vurgulayan Özbay, "Sakarya’nın çözüm bekleyen dağ gibi yığılmış sorunları var. En merkezi yolları tarlaya dönmüş bir Büyükşehir var bugün. Yollar eşik, deşik bir halde kimsenin umurunda değil. Sakarya’ya yağmur yağmaya görsün, bir sel baskını ile karşılaşmak an meselesi.

“ESNAF KEPENK KAPATIYOR”

Türkiye’nin önemli bir sorunu olan işsizlik Sakarya’da da her geçen gün büyük bir hızla artıyor, esnaf kepenk kapatıyor, daha önce hava parası ile devredilen merkezi yerlerdeki dükkanların yerini şimdilerde yüzlerce kiralık boş dükkan aldı.

“İLÇELERİMİZ ÜVEY EVLAT MUAMELESİ GÖRÜYOR”

AVM’lerde de durum farklı değil. Kimse bu hususları gündem etmiyor. Belediyecilik; çiçek dikmek, kaldırım sökmekten ibaret bir şey değildir. Taşra, ilçelerin durumu daha da vahim ve üvey evlat muamelesi ile karşı karşıyalar" ifadelerini kaydetti.

“BİZE HACIVAT – KARAGÖZ OYUNU İZLETİYORLAR”

Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı adaylarına sert eleştirilerde bulunan Özbay, "Sürekli gündemde tutulan iki adaydan hiçbiri bu konuları gündem etmiyor. Hacivat-Karagöz gölge oyununu bize izletiyorlar. Bizi boş laflarla oyalayan, vakit dolduranların hiçbiri bu sorunları çözemez. Eğer öyle olsaydı zaten iktidar partisi çok uzun yıllardır bu belediyeyi idare ediyor. Şu ana kadar sorun kalmazdı.

Ancak milletimizin gönlü ferah olsun. Onlar orta oyununa devam etsin, Bağımsız Türkiye Partisi olarak biz bütün hazırlıklarımızı yaptık. Sakarya için hazırladığımız ‘Milli Ekonomi Modeli Destekli Projelerimiz’ ile halkımızın huzurundayız.

Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş’ın kapitalizmi tarihe gömen Milli Ekonomi Modeli tezi bizim elimizde. Biz bu tezin ortaya koyduğu anlayışla birlikte Sakarya’da uygulayacağımız belediyecilikle tüm Türkiye’ye örnek olacağız.

Genel Başkanımızın milletimizi kardeş yapacak Ehl-i Beyt Külliyatı bizim elimizde, gerçek Atatürk’ü tanıdığımız Hoş Geldin Atatürk eseri bizim elimizde. Dünyaya damga vuran lider Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş bizim arkamızda. Bu nedenle bizim çözemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur.

“HALKIMIZIN OYUNU ÇANTADA KEKLİK GÖRÜYORLAR”

Halkımızın oyunu çantada keklik görerek, seçmenin özgür iradesine saygı duymayanların üstünü çizme vakti gelmiştir. Hazırladığımız geleceğe dönük projelerle Sakarya’yı altyapıda, ulaşımda, bilimde teknolojide tarımda eğitimde, her alanda lider şehir yapacağız" dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz