BU UCUBEYİ DİKERKEN SİZE NEDEN SORMADILAR? SİYASET

BU UCUBEYİ DİKERKEN SİZE NEDEN SORMADILAR?

BU UCUBEYİ DİKERKEN SİZE NEDEN SORMADILAR?

“Cadde 54’ü bizlere giriş üstü bir kat, kervansaray görünümünde sundular. Ne dediler, peki ne yaptılar?"

Millet İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Avukat Zafer Kazan seçim çalışmalarına Arabacıalanı Mahallesinde devam etti.

 

Bir kahvehanede vatandaşlar ile buluşan Kazan: “Ben siyaseten laf kalabalığı yapmayı bilmem, ben insanları karalamayı, çamur atmayı bilmem. Ama ben adalet diye haykıranların sesini iyi duyarım ve şunu da çok iyi bilirim ki adaletin olmadığı bir yerde ne gençlere iş imkanı ne de üretim olur. Yaşadığımız bu kötü günlerin temelinde adaletsizlik var. O yüzden sizlere öncelikle adalet vaat ediyorum, belediye yönetiminde adaletli olacağız.”şeklinde konuştu.

BU MUYDU HAYAL ETTİĞİMİZ GELECEK?

 “Hayal ettiğimiz gelecek bu muydu?” diye vatandaşlara soran Zafer Kazan:

“Senelerdik destek verdiğiniz partilerden hak ettiğiniz hizmeti aldınız mı? Her seçim öncesi gelip sizlerden oy istediler. Yok o seçim geçsin şaha kalkacağız, yok bu seçim geçsin marka şehir olacağız dediler. Yıllardır yönetiyorlar. Soruyorum sizlere bu mu marka şehir? Bu muydu hayalimiz? Gençlerin işsiz, ailelerin geçim sıkıntısı içinde ay sonunu nasıl getireceğini düşündüğü, esnafın kan ağladı bu günleri mi hayal etmiştiniz? Eğer memnun iseniz kararınıza saygı duyarım ama herkes şikayetçi, herkes mutsuz ve bu sıkıntılar içinde sizlere başka bir yol mümkün diyorum, değiştirebiliriz diyorum. Nasıl ki baro başkanlığı dönemimde çocuklarımız için, çiftçilerimiz, toprağımız için mücadele ettiysem şimdi de bu iradeyi belediye yönetiminde göstermek istiyorum. Ben sizlere insanlarımızın değer gördüğü, mutlu, huzurlu bir Serdivan vaat ediyorum, herkesin eşit hizmet aldığı, hesap veren bir belediye yönetimi vaat ediyorum.” dedi

NE DEDİLER NE YAPTILAR!

Cadde54 ile ilgili gelen soruları da yanıtlayan Zafer Kazan:

“Cadde 54’ü bizlere giriş üstü bir kat, kervansaray görünümünde sundular.  Ne dediler ne yaptılar? İlçemizin orta yerine altı katlı o ucubeyi diktiler. Şimdi diyorlar ki size soracağız. 10 yıl sonra gelmiş bunu söylüyorlar. Bize soracaklarmış! Peki bu ucubeyi dikerken size neden sormadılar? İnsanların sabah spor yaptığı, pazarına gittiği, depremde toplanma alanı olacak bu alanı 5 gibi çok düşük bir bedel karşılığı birilerine peşkeş çekerken size neden sormadılar?"şeklinde konuştu.

31 MART GECESİ O KAPIDA SİZLERİ BEKLİYOR OLACAĞIM

“Yıllardır siyaseten dediler, parti kavgaları ile bizleri ayrıştırdılar, komşumuza düşmanlaştırdılar. Bu kavganın kime ne faydası var? Geldiğimiz sonuç ortada. Ben bir parti propagandası yapmıyorum. Ben adaletten, vicdandan, hakkaniyetten bahsediyorum. Ben gençlerimize iş imkanı açalım diyorum, ailelerimize destek olalım, esnafımızı kalkındıralım diyorum. Eğer Zafer Kazan’ın, yüreğine, cesaretine, adaletine, samimiyetine inanıyor iseniz gelin, ben 31 mart gecesi o kapıda sizleri bekliyor olacağım. Yol sizin yolunuz, tercih sizin tercihiniz ben sizi bekleyeceğim.” sözleri ile destek istedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz