BÜLENT UGUN'UN DERDİ SAKARYASPOR'MU? İSTENMEYEN ÇİMENTO FABRİKASI'MI?.. SPOR

BÜLENT UGUN'UN DERDİ SAKARYASPOR'MU? İSTENMEYEN ÇİMENTO FABRİKASI'MI?..

BÜLENT UGUN'UN DERDİ SAKARYASPOR'MU? İSTENMEYEN ÇİMENTO FABRİKASI'MI?..

Uygun'un ayrılışına sevinen bir grup taraftar, Sakaryaspor kimsenin çıkar ilişkilerinin paravan şirketi olamaz! Sakaryaspor Sakaryalılar'ın dır...

UYGUN'UN ASIL DERDİ NE?..

Geçmişte çokça tartışılan çimento fabrikası meselesine de açıklamasında yer veren Bülent Uygun, fabrikanın ÇED raporunun uygun olduğunu ileri sürdü. Bülent Uygun’un yazılı açıklamasında yer alan Karasu Darıçayırı’na kurulması planlanan fabrika için yeni gelişmelerin olduğu ve fabrikanın kuruluş işlemlerinin başladığı konuşulmaya başlandı.

İşte Bülent Uygun’un açıklaması;
“Değerli Sakaryaspor taraftarları gerçekleri görebilen formayı armayı menfaatsiz sevenler sayın Başkan İbrahim Nalbant benim yüzümden zor duruma düşüyor. Bundan dolayı başkanın kendisi olmadığını söylentisi çıkarıp kulüp yönetemediğinin yazılması vs vs art niyetli söylemler hakarete varan yorumlar sanki geri plan da kalıyor imajı başkanımızı yıpratmakta ve üzmekte moralini de bozuyordu. Bende bundan dolayı İbrahim başkan yıpranmaması için Sakaryaspor üzerinden sanki onu değersizleşme algısı yapılmaması için üstüme düşen gerekenleri yapıp yönetimle hiç bir bağım kalmadığını bildirmek istiyorum. Yönetime giren arkadaşlar da tahaüt ettiği rakamları kendileri verecektir. Ben taraftarı olduğum deplasmanlarda takımım için tezahüratlar yaparak taraftarken şans eseri Ekrem Karaberberoğlu Hocam sayesinde Sakaryaspor 87/88 sezonunda Türkiye kupası kazandığımızda Alt yapıdan A takıma çıkarılmış gençlerden biriydim.97/98 sezonunda Nihat Ayyıldız başkanımla transfer yardımı ile babamı yönetime sokarak maddi destek veren yönetimiyle beraber şampiyon olmasında katkı sağlamıştım. Cumhuriyet tarihinin en büyük depremi yaşadığımız zamanda Tırlarla bakliyat elbise ve çadırlar göndererek bir nebze doğduğum topraklara hizmet etme mücadelesi verdim. Her platformda Sakaryalı olduğumu göğsümü gererek söyledim. Sakarya’nın da menfaatine olan bazıların menfaatine olmayan bilerek veya  bilmeyerek haber yapanların senaryosundan dolayı bize yanlış yorumlayanlar gerçekleri bilmelidir. Gerçeklerin ise bizim çimento fabrikası ile enerji santrali kuracağımız zaman özellikle Sakaryaspor kimsenin umurunda değilken ben maddi destek olsun diye işin içine soktum, çimento fabrikasının ÇED raporları uygunken her sene 5 milyon doları Sakaryaspor verilme maddesi koydurmuş enerji santraline de kazanılan paranın 4’te 1 belediyeye 4’te 1’i Sakaryaspor verilmesi maddesi koydurmuştum şuan ki stat yapılması ile alakalı ekstradan da Sakaryalı gençlerin yetiştirilmesi için altyapı tesisi kurulması için çizdirdiğim projeleri Sayın Cumhurbaşkanımıza sunmuştum. Anlayacağınız. Sakarya Sakaryaspor aşkı Arap çöllerinde dolar gölgesinde olmamıştı. Bizim Sakaryaspor aşkımız Amigo Ahmet amca ile başlayan deplasmanlarda 1 baba hindi tezahüratlarıyla karşılıksız koşulsuz desteklemekle olmuştur. Bende şimdi; Beykan Şimşek’e 72 Bin TL, Sezer Badur’a 74  Bin TL, Metehan Yılmaz’a 47 bin TL, Özgür Kedikli’ye 11 bin TL, Gökhan Kök’e 39 bin TL, Arif Şahin’e 81 bin TL. Dosyalarını avukatım transfer yasaklarını kaldırmak için avukatlarıyla pazarlık yapıp parasını kendim verip kaldırıyorum. Sakaryaspor menfaatsiz karşılıksız sevenlere arma forma aşkı olanlara büyük Sakaryaspor taraftarına hediyemdir. Allah’a emanet olun saygılarımla.”
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Cengiz24 Temmuz 2019, Çarşamba - 06.37

Değerli Bülent Uygun sen herzaman doğru yoldasın şöhret seni değiştirmedi kedi Uzanamadığı ciğere mundar dermiş gerçek sakaryalı asker Bülent Uygun tebrikler yolun daima açık olsun.