Cevriye Oymak Perşembe Bilgi Evi’nde YAŞAM

Cevriye Oymak Perşembe Bilgi Evi’nde

Cevriye Oymak Perşembe Bilgi Evi’nde

Adapazarı Belediyesi Kasım ayı Kültür Sanat programları, çocuk edebiyatının Sakaryalı yazarı Cevriye Oymak’ın okuma etkinliği ile devam edecek. Oymak, Dünya Çocuk Kitapları Haftası kapsamında, 7 Kasım Perşembe günü saat 14.30’da Merkez Bilgi Evi’nde kitapseverlerle buluşacak.

 

Buluşma 14.30’da

Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Kasım ayı programı çocuk edebiyatı yazarı Cevriye Oymak’ın okuma etkinliği ile devam edecek. Aynalıkavak Sohbetleri ile Kasım ayı kültür sanat programları başlarken, 7 Kasım Perşembe günü de yazar Oymak, Dünya Çocuk Kitapları Haftası kapsamında sevenleriyle bir araya gelecek. Adapazarı Belediyesi’nin Yuvam Sokak’ta bulunan Merkez Bilgi Evi’nde saat 14.30’da yapılacak buluşmasına tüm kitapseverler davet edildi.

 

Cevriye Oymak Kimdir?

1970 yılında Sakarya’nın Hendek ilçesinde dünyaya gelen hikâye ve şiir yazarı Cevriye Oymak, İşletme Fakültesi mezunu. Çeşitli yarışmalarda dereceleri bulunan çocuk edebiyatı yazarı Oymak’ın Benim Annem Çok Anne, Annemin Sevgi Bahçesi, Kasımpatı, Gözede Bir Gün Bir Ömre Bedel isimli kitapları bulunmaktadır.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz