ÇİMENTO FABRİKASI'MI? ENERJİ SANTRALİ'Mİ? SAKARYASPOR'MU? HANGİSİ SPOR

ÇİMENTO FABRİKASI'MI? ENERJİ SANTRALİ'Mİ? SAKARYASPOR'MU? HANGİSİ

ÇİMENTO FABRİKASI'MI? ENERJİ SANTRALİ'Mİ? SAKARYASPOR'MU? HANGİSİ

Ekonomik sıkıntılar bahane edilerek, Sakarya'mızın gururu, hiç bir çıkar ve menfaat ilişkilerine paravan yapılamaz...

BÜLEN UYGUN, YAŞAR ZIMBA VE ERKAN SEZGİN'İN GİTMESİNİMİ İSTİYOR?..

Ekrem Yüce ile bir görüşme gerçekleştiren Uygun, Yüce görüşmesi ile ilgili resmi bir açıklama olmamasına rağmen, kulislerde Bülent Uygun’un Yaşar Zımba ve Erkan Sezgin’in yetkilerinin alınmasını istediği konuşuluyor. 

Bülent Uygun’un, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’den İbrahim Nalbant ile görüşerek öncelikle Yaşar Zımba’nın devamında ise Erkan Sezgin’in yetkilerinin alınmasını istediği ve bu durum gerçekleştiğinde transferin açılması, yeni oyuncular konusunda sonuna kadar destek vermeye devam edeceğini ifade ettiği gelen bilgiler arasında.

Sakaryaspor taraftarı, transfer tahtasının açılmasını ve kadroya takviye yapılmasını beklerken yaşanan gelişmeler ‘kayıkçı kavgası’ olarak yorumlandı.

Süreci takip edenler, Ekrem Yüce’nin nasıl bir tavır sergileyeceği ve kayıkçı kavgasının kazananının kim olacağını merakla bekliyor.

Merakla beklenen bir başka konu ise Sakaryalı teknik adam Bülent Uygun’un gidiyorum açıklamasının ardından neden geri döndüğü...

Haberlisin...

BÜLENT UGUN'UN DERDÄ° SAKARYASPOR'MU? Ä°STENMEYEN ÇİMENTO FABRÄ°KASI'MI?..BÜLENT UGUN'UN DERDİ SAKARYASPOR'MU? İSTENMEYEN ÇİMENTO FABRİKASI'MI?..

https://www.sakaryamedyasi.com/bulent-ugun-un-derdi-sakaryaspor-mu-istenmeyen-cimento-fabrikasi-mi.html

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz