DEĞİRMEN: "PROJELERİMİZLE ERENLER HALKINI ZENGİNLEŞTİRECEĞİZ" SİYASET

DEĞİRMEN: "PROJELERİMİZLE ERENLER HALKINI ZENGİNLEŞTİRECEĞİZ"

DEĞİRMEN:

Bağımsız Türkiye Partisi Erenler Belediye Başkan Adayı Merve Değirmen, Erenler için enerji projesini açıkladı

Enerji ekonomik ve sosyal kalkınmanın motor gücüdür. 

Sanayide kullanılması zorunlu olan bir ana unsurdur. Yeterli, kaliteli, düşük maliyetli olarak sanayinin hizmetine sunulmalıdır. Enerji aynı zamanda üretimin bir parçasıdır. Ucuza kullanarak üretilen ürünlerin maliyet fiyatları da aşağıya düşer.

Enerji, Toplumun hayat seviyesini yükselten bir itici güçtür. Çünkü halkın enerji kullanımına harcadığı para azaldıkça, alım gücü artacaktır.

2015 yılında Sakarya’da Erenler ilçesi Değirmendere mahallesine kuracaklarını söyledikleri Rüzgar Enerji Santrali(RES) kurulmadı.

Yine Sakarya`da bulunan 117 adet Jeotermal Kaynak ve Doğal Mineralli Su Arama Ruhsat sahası ihale edilecekti, bu sahalardan biri olan Erenler ilçesinde herhangi bir kaynak araştırması yapılmadı.

Size hizmet etmesini beklediğiniz AKP Belediyesi üstüne düşeni yapmadığı halde sözlerini de tutmadı. Bu yüzden Erenler halkının güvenini kaybetti.

BTP olarak Erenler Belediyesi’ni kazandığımızda Milli Ekonomi Modeli rehberliğinde ekosistemi bozmadan, güneş enerjisi, rüzgar enerjisi, akıntı enerjisi, jeotermal enerji gibi sınırsız olan kaynaklardan gerektiği kadar istifade edeceğiz.

Ayrıca tükenme­ye başladığı söylenen bir kaynağın yerini, bilgi ve teknolojide sağlanan gelişmeler sayesinde Biomas enerjisi, Yakıt hücreleri gibi bir başka kaynak almaktadır. Bu işi yabancı şirketlere devretmeden yapabilecek tek kadro BTP kadrosudur.

Gerçekten kurtuluş istiyorsak, Artık Bağımsız Türkiye Partisi diyerek, Belediyeleri BTP kadrolarına teslim etmeliyiz...

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Hasan Batman11 Şubat 2019, Pazartesi - 09.59

Gerçek hizmet, gerçek belediyecilik yandaşa hizmet değil, topluma halka hizmetle olur. Tabii ki oyumuz Bağımsız Türkiye Partisi adaylarının hakkı. Çünkü onlar projeleriyle ve eşsiz liderlerinin gücüyle konuşurlar. Başarılar ve hayırlı hizmetler diliyorum.

Erenler yiğidi11 Şubat 2019, Pazartesi - 01.19

Çok haklısınız. Projelerinizi duymak isteriz.

Sakaryalı11 Şubat 2019, Pazartesi - 01.19

Yandaşın cebi epey doldu. Biraz da vatandaşın yüzü gülsün ! Merve hanım adaylığınızı destekliyorum. İlk defa bir aday kaynak göstererek proje açıkladı, çok şükür. Genç beyinlere ve yüreklere ihtiyacımız var. Allah yolunuzu açık etsin...

Mikail yavuz11 Şubat 2019, Pazartesi - 01.14

Allah c.c.müberek eylesin. Hayırlı ve uğurlu olsun.