DEMİRTAŞ; AKYAZI ZAMAN KAYBETTİ ARTIK YETER SİYASET

DEMİRTAŞ; AKYAZI ZAMAN KAYBETTİ ARTIK YETER

DEMİRTAŞ; AKYAZI ZAMAN KAYBETTİ ARTIK YETER

Gündüz Fabrika ve esnaf ziyaretlerinde bulunan Demirtaş akşam Mahallelerde halkla buluşmaya devam ediyor.

Saadet Partisi (SP) Akyazı belediye başkan adayı Selman Demirtaş ve meclis üyesi adayları seçime sayılı günler kala hızını artırdı.

 

Seçim Çalışmalarını Akşam programı finalini yaşadığımız semt olan yeni camide gerçekleştirdik. Bizi bağrına basan, sahip çıkan Değerli büyüklerimize, dost ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Değişime artık sayılı saatler kaldı. İnşallah ilçemizi hep birlikte yeni bir anlayışa kavuşturacağız.

 

AKYAZI ZAMAN KAYBETTİ

Akyazı’nın son 17 yılda çok fazla zaman kaybettiğine dikkat çeken Selman Demirtaş; bu zaman zarfında mevcut yönetimin israf içinde hareket ettiğini, yatırımdan uzak ve liyakatsiz bir yönetim sergilediğini söyledi. Demirtaş, “İnşallah göreve geldiğimizde hizmet odaklı, vizyoner bir bakış açısıyla Akyazı halkın karşısına çıkacağız. Vatandaşı öteleyen değil, önceliği vatandaşa veren bir düşünce sistemiyle hareket edeceğiz” dedi.

 

SÖZ VERDİK Mİ YAPARIZ

Efsane belediyeciliği yeniden Akyazı’ya kazandıracaklarını belirten Saadet Partisi Akyazı Belediye Başkan adayı Selman Demirtaş şöyle devam etti: Bizim belediyeciliğimizde bolluk var, bereket var, dürüstlük var, liyakat var..Söz verildi mi onun peşinden koşmak var. Kısacası halkın ne ihtiyacı varsa onun yolundan gitmek var

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz