EKŞİOĞLU'NDA SENETLİ SATIŞLAR DEVAM EDİYOR GÜNCEL

EKŞİOĞLU'NDA SENETLİ SATIŞLAR DEVAM EDİYOR

EKŞİOĞLU'NDA SENETLİ SATIŞLAR DEVAM EDİYOR

Ekşioğlu İnşaat, Kuzey Terminalde yükselen içinde sauna, hamam, fitness salonu bulunan akıllı bina projesi Demirkapı Konaklarında, yüzde 25 peşin kalanı ise senetle 40 ay vade ile satışlar devam ediyor.

DEMİRKAPI KONAKLARI

Sakarya’nın lider konut şirketi KH Ekşioğlu İnşaat, Kuzey Terminal mevkiinde inşaatı devam eden Demirkapı Konaklarının satışları devam ediyor. Eylül 2018’de teslim edilmeye başlayan akıllı bina teknolojisine sahip konutlar 2+1 ve 3+1 olarak satışa sunuluyor.

 

Yüksek kira getirili, modern Demirkapı Konaklarının satış sisteminde ise senet ve banka kredisi sistemleri sunuluyor. KH Ekşioğlu İnşaat Finansmanı ile daireler yüzde 25 peşin kalanı 40 ay vade olarak faizsiz olarak satılıyor.

Ekşioğlu İnşaat’ın satış sistemi kapsamında 40 ay vadeli satışlarda isterseniz ara ödemelerinizi kendiniz belirliyor, istereniz de ara ödemesiz kalan tutarı 40 aya bölebiliyorsunuz.

 

KH EKŞİOĞLU FİNANSMANI

Yeni projeleri hakkında bilgiler veren KH Ekşioğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Ekşi, “KH Ekşioğlu İnşaat olarak Türkiye’de uzun yıllardır önemli projeler hayata geçiriyoruz. Geliştirdiğimiz tüm projelerde markamızın ve ismimizin gerektirdiği şekilde kalitemizi her daim planda tutarken, farklı ödeme koşulları ile de insanlarımızı konut sahibi yapıyoruz.

 

Kuzey Terminal mevkiinde Eylül ayında anahtar teslimine başladığımız Demirkapı Konaklarında da kendi finansman sistemimizle vatandaşlarımızı senetle daire sahibi yapmak istiyoruz. Başta Sakarya olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ve ailemizin 1940’lı yıllarda beri sektörde oluşturduğu güven ile çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

 

PROJE ÖZELLİKLERİ

İnşaatı devam eden Demirkapı Konaklarının içerisinde dairelerin yanı sıra ayrıca dükkanlarda yer alıyor. Akıllı bina teknolojisi ile inşa edilen konaklarda fitness center, sauna, buhar odası, türk hamamı gibi sosyal alanların yanı sıra akıllı Audio güvenlik sistemleri, botanik bahçe, kapalı otopark ve otomatik bahçe sulama sistemi gibi özellikler bulunuyor.

 

Asansörlü olan binalarda daire içlerinde 3’lü ankastre sette anahtar teslim fiyatına dahil. Demirkapı Konaklarında ayrıca fiber optik internet altyapısı da bulunurken, site girişleri otomatik araç sistemli olarak inşa ediliyor.

 

AKILLI BİNA

9 bin metrekare alan üzerine kurulan Demirkapı Konaklarında toplam 90 daire yer alıyor. 3+1 daireler 177, 173, 171 ve 164 m2; 2+1 daireler ise 116 ve 113 2m2 brüt kullanım alanlarına sahip. Dairelerin mutfaklarında Binovia İtalyan Mutfak kullanılırken, ankastre Vestel marka olarak tercih edildi.

 

Mutfakta parlak lake dolap, led spot aydınlatma, özel seri döşeme ve granit tezgah kullanıldı. Yatak ve oturma odaları ise laminat parke, yerden ısıtma, gizli aydınlatma, saten alçı duvarlar ve özel yönlendiricili spot aydınlatmaya sahip.  banyolarında ise seramik ve bordür, Duravit lavabo ve klozet, Vitra Armaütler, Temperli duş cam paneli bulunuyor.

 

Proje danışma hattı 0541 484 40 34 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Mahide Çakar30 Nisan 2019, Salı - 11.28

Merhaba Projeler Hep Aynı.Filizfidanoğlu Asmalı Konaklarının Tıpkı Aynısı..Büyük Mütaheitler Farklı birşey Yapsa olmuyor sankı.