EROL AFŞAR'DAN MUTLU HABER GELDİ GÜNCEL

EROL AFŞAR'DAN MUTLU HABER GELDİ

EROL AFŞAR'DAN MUTLU HABER GELDİ

Sakarya’da sendikacı ve eğitimci olarak bir döneme imza atan Erol Afşar geçirdiği kalp rahatsızlığı sonrasında özel Adatıp Hastanesinde ameliyata alındı.

AMELİYAT BAŞARILI GEÇTİ

Türk Eğitim Sen Sakarya Şube Başkanlığı, Türk Kamu Sen Sakarya İl Temsilciliği görevlerinde bulunan, eğitimci yazar Erol Afşar geçtiğimiz günlerde kalp rahatsızlığı geçirdi.

Rahatsızlığı üzerine doktor kontrolüne giren Afşar daha sonra anjiyo oldu. Anjiyo sonrasında Avşar’ın daha sağlıklı olabilmesi için ameliyatın şart olduğunun söylenmesi üzerine Afşar önceki gün ameliyata alındı.

 

AFŞAR'DAN SEVENLERİNE SELAM VAR

Adatıp Hastanesinde ameliyata alınan, Yoğun bakımdan yeni çıkan sendikacı, eğitimci ve yazar olan Erol Afşar İle telefon görüşmesi yapan, Sakarya Medya Derneği Başkanı Mehmet Sağlam, sayın Afşar'ın yoğun bakımdan çıktığını, durumunun iyiye gittiğini, sevenlerine ve sevdiklerine selamlarını ilettiğini ve dua talep ertiğini beyan etti...

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Çetin eserkaya11 Ağustos 2019, Pazar - 13.11

Çok değerli teyzeoğlum geçmiş olsun Allah’dan acil şifalar diliyorum bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım ailenle allah nice bayramlar nasip etsin

Telatkap11 Ağustos 2019, Pazar - 02.13

A il sifalar dilerim