EVDE KAL SAKARYAM EVDA KAL TÜRKİYEM GÜNCEL

EVDE KAL SAKARYAM EVDA KAL TÜRKİYEM

EVDE KAL SAKARYAM EVDA KAL TÜRKİYEM

KYK Güvenlik Personellerinden “Evde kal” Çağrısı!

Korona virüsün hızla yayılmaya devam ederken sık sık sosyal medyadan sağlıkçılar  “Evde Kal” çağrısı yapmıştı Evde Kal çağrısına bir destekte Kyk Sakarya Güvenlik personelinden geldi.

Yeni tip Koronavirüs önlemleri kapsamında KYK Güvenlik personelleri, vatandaşlara “Evde kal” çağrısı yaptı.

Dünyanın neredeyse tek gündem maddesi haline gelen koronavirüs salgını ile ilgili vakaların Türkiye’de de artışa geçmesi üzerine başlatılan “evde kal” çağrısına KYK Güvenlik personelleri de destek verdi. Personeller, “Biz sizin çocuklarınız için burada kalıyoruz, sizde bizim için evinizde kalın lütfen #EvdeKalSakaryam #EvdeKalTürkiyem” şeklinde çağrı yaptı.

Sakarya Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yurtlarda çalışan Güvenlik personelleri hazırladıkları pankartlarla Sakarya Ve Türkiye’nin evde kalmasını istediler.

Korona virüs salgını nedeniyle tedbir amaçlı vatandaşların mecbur kalmadıkça evden çıkmaması gerektiği vurgulanırken, Sakarya Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yurtlarda çalışan Güvenlik personelleri de hazırladıkları pankartlarla “Biz sizin çocuklarınız için burada kalıyoruz, sizde bizim için evinizde kalın lütfen ” çağrısı yaptılar. Vatandaşların özellikle 60 yaş üstü bireylerin mecbur kalmadıkça evden çıkmamaları ve çok acil bir durum olmadıkça hastaneye gitmemeleri istendi.

Haber : Zafer Omay

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz