GAZETECİ DUMAN'A BAŞKAN YÜCE'DEN OLUMLU MESAJ GÜNCEL

GAZETECİ DUMAN'A BAŞKAN YÜCE'DEN OLUMLU MESAJ

GAZETECİ DUMAN'A BAŞKAN YÜCE'DEN OLUMLU MESAJ

Başta İlimiz Sakarya olmak üzere, her platformda Nitelikli tarım topraklarının yılmaz savunucusu Duayen Gazeteci Fehmi Duman'a, Başkan Yüce Tarım A.Ş'yi kuruyoruz diyerek olumlu destek verdi...

Tarım alanlarının ve su havzalarını korumak, tarım ve hayvancılığı desteklemek adına Tarım A.Ş’yi de kuruyoruz. Ayrıca 1000 dönüm üzerinde Sakaryamıza tarım alanı kazandıracağız. 

FİDANCILIK VE PEYZAJ A.Ş HAYIRLI OLSUN

Fidancılık ve Peyzaj A.Ş için çok önemli bir adımın atıldığını ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “Tarım konusunda Sakarya’nın tüm potansiyelini kullanacağız. Sakaryamız fidancılığın merkezi ve Türkiye’de ilk sırada. Bu konuda gerekli tüm araştırmaları yaptık. İlgili kurumlarla görüşmeler gerçekleştirdik.

İdari binalar, laboratuvar, konaklama ve satış alanlarıyla birlikte bir tesis inşa edeceğiz. Kurulumu için meclis üyelerimizden onay aldık.  İnşallah Sakarya üretimi ve ihracatı ile ülke ekonomisine katkılar sunacak, Sakarya fidancılık ve peyzaj üzerine örnek gösterilen bir şehir olacak. Öte yandan Sera A.Ş firmasını da kuruyoruz. 4 farklı noktada bulunan termal kaynaklarımızı kullanacağız.

Tarım alanlarının ve su havzalarını korumak, tarım ve hayvancılığı desteklemek adına Tarım A.Ş’yi de kuruyoruz. Ayrıca 1000 dönüm üzerinde Sakaryamıza tarım alanı kazandıracağız. Tarım Bakanlığımızdan gerekli desteği aldık. İnşallah yakın zamanda çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Hayırlı olsun” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz