Gençlik ve Spor Mehmetçiğin Yanında SPOR

Gençlik ve Spor Mehmetçiğin Yanında

Gençlik ve Spor Mehmetçiğin Yanında

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'de oluşturulmak istenen terör koridorunun ortadan kaldırılması, bölgeye barış ve huzurun getirilmesi amacıyla yürüttüğü Barış Pınarı Harekatı'na tam destek veriyor. 
   Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Spor Hizmetleri bünyesinde , Atletizm, Basketbol, Bisiklet, Boks, Futbol, Güreş, Halter, Hentbol, Judo, Kano, Karate ve Kick Boks branşlarında İl Müdürlüğü bünyesinde antrenman yapan sporcular, Mehmetçiğe selam gönderdiler. 
   Adapazarı Atatürk  Spor Komleksi, Lütfü Yaman Spor Salonu, Sakarya Yüzme Havuzu ve Arifiye Atış Poligonu , Arif Nihat Asya, Ayşe Hümeyra Ökten, Geyve, Hendek, Muhammed Fatih Safitürk, Rahime Sultan ve Sabahattin Zaim Yurdu başta olmak üzere Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı tesislere dev Türk bayrağı açıldı. Yurtlarda okuyan öğrencilerde dev Türk bayrağı açarak Barış Pınarı Harekatına destek verdiler ve Mehmetçiğe selam gönderdiler.
   Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ; “Ülkemizin huzuru için Fırat’ın doğusunda Barış Pınarı Harekatı  ile destan yazan Mehmetçiğimizin her daim yanındayız. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak tesislerimizi ve yurtlarımızı dev türk bayraklarımız ile donattık. Spor Hizmetlerinde, Gençlik Hizmetlerinde ve Yurt Hizmetlerinde çalışan personellerimizde yaptıkları faaliyetlerde ve etkinliklerde de Mehmetçiğin her zaman yanında olduklarını gösterdiler. Bağımsızlığımız ve huzurumuz için gece gündüz demeden mücadele eden Mehmetçiğimize en kalbi sevgilerimizi sunuyor, Ordumuza El Muzaffer Daima diyerek, Mehmetçiğimize Selam gönderiyoruz “ dedi. 
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz