Geyve'nin geleceği için projelerimiz var SİYASET

Geyve'nin geleceği için projelerimiz var

Geyve'nin geleceği için projelerimiz var

Ekrem Yüce Geyvede

Geyve Muhtarlar Derneği'ni ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Bu topraklarda doğup, büyümüş bir kardeşinizim. Tecrübe, bilgi ve birikimimizle Sakaryamıza, ilçelerimize katkılar sunacağımıza inanıyorum. 74 mahallesi bulunan Geyvemiz için önemli projelerimiz var. İnşallah 31 Mart seçimlerinin ardından Sakarya'ya yakışır hizmetlerle geleceğe yürüyeceğiz" dedi.

 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Geyve Muhtarlar Derneği'ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Süleyman Pınar ve muhtarlarla bir araya gelen Başkan Adayı Yüce'ye, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya eşlik etti. Dernek Başkanı Süleyman Pınar, Muhtarlar olarak sizin arkanızdayız. Geyve'ye ve mahallelerimizin sorunlarını hizmetlerinizle çözeceğinize inancımız tam" dedi.

 

Desteklerinizi bekliyoruz

 

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, "Cadde cadde, sokak sokak çalışıyoruz. Geyvemizi Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızla daha da ileriye götüreceğiz. Bu seçim bizim için çok önemli. Tüm muhtar arkadaşlarımdan destek bekliyorum. Hepimiz Geyvemiz için çok çalışacağız. 31 Mart'ta Ekrem Yüce inşallah Büyükşehir Belediye Başkanımız olacak" dedi.

 

Bilgi ve birikim

 

Tüm muhtarlara çalışmalarında başarılar dileyerek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Bu topraklarda doğup, büyümüş bir kardeşinizim. 40 yıldır siyasetin ve bürokrasinin içindeyim. Edindiğimiz tecrübe, bilgi ve birikimimizle Sakaryamıza, ilçelerimize katkılar sunacağımıza inanıyorum. 74 mahallesi bulunan Geyvemiz için önemli projelerimiz var. İnşallah 31 Mart seçimlerinin ardından Sakarya'ya yakışır hizmetlerle geleceğe yürüyeceğiz" dedi.

Birlikteliğimiz daim olsun

MHP Geyve İlçe Teşkilatı'nı ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "devlet ve millet bekası için bir birliktelik oluşturuldu. Tek bayrak, tek devlet, tek vatan, tek millet diyerek yola çıktık. Birlikteliğimiz daim olsun" dedi.

 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, MHP Geyve İlçe Teşkilatını ziyaret etti. MHP Geyve İlçe Başkanı Murat Kaymak, "Cumhur ittifakı birlikteliğinin güzel bir örneğini Geyve'de yaşamaktayız. Amaç devlete, millete hizmettir. Görev ne ise yapacağız. Genel başkanımızın talimatları doğrultusunda başarılı olabilmek adına elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarımızın yanında olacağız" dedi.

 

Devlet ve milletin bekası

 

Birlik ve beraberliğin daha da kuvvetlenmesini temenni ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin öngörüsü ile devlet ve millet bekası için bir birliktelik oluşturuldu. Tek bayrak, tek devlet, tek vatan, tek millet diyerek yola çıktık. Birlikteliğimiz daim olsun. Sadece seçim döneminde değil, seçim sonrasında da devamını diliyorum" dedi.

En güzel hizmetler için yola çıktık

AK Parti Geyve İlçe Teşkilatı'nı ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Yaptığımız tüm görevlerde biz insanlarımıza nasıl daha faydalı olabiliriz anlayışıyla çalıştık. Bundan sonra da öyle çalışacağız. Hem Geyvemiz hem diğer ilçelerimize en güzel hizmetleri yapmak için yola çıktık ve birlik içinde yürümeye devam edeceğiz" dedi.

 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, AK Parti Geyve İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ve teşkilat üyeleriyle buluşan Başkan Adayı Yüce, seçim çalışmalarına ilişkin bilgiler aldı, kolaylıklar diledi.

 

Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz

 

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, "Çalışmalarımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Ekrem Yüce Sakarya için bir şanstır. Tecrübesi ile bize yol gösterecektir. Geyve her zaman olduğu gibi bu seçimde de AK Partimize önemli bir destek verecektir. Projelerimiz hazır. Esnaflarımızla buluşuyoruz. Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. Gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini yaşıyoruz" dedi.

 

Faydalı çalışma anlayışı

 

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Çok zor günleri geride bırakarak bugünlere geldik. AK Parti ile birlikte hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Her geçen gün gelişen ve değişen Türkiye'de yaşamımızı sürdürüyoruz. Dolayısıyla gelişimle birlikte ihtiyaçlar ve talepler de artıyor. Yaptığımız tüm görevlerde biz insanlarımıza daha nasıl faydalı olabiliriz anlayışıyla çalıştık. Bundan sonra da öyle çalışacağız. Hem Geyvemiz hem diğer ilçelerimize en güzel hizmetleri yapmak için yola çıktık ve birlik içinde yürümeye devam edeceğiz. Cumhur ittifakıyla daha güçlenen bir birliktelikle ilimize ve ilçelerimize daha güzel hizmetler getireceğiz" dedi.

Güçlü birlikteliğin sonu zaferdir

İlim Yayma Cemiyeti Necip Fazıl Kısakürek Öğrenci Yurdu'nu ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Her zaman hedeflerimiz doğrultusunda aşkla çalışacağız. Sadece ülkemizi değil, mazlum coğrafyaları, Kudüs'ü, Doğu Türkistan'ı düşünerek hareket edeceğiz. Birbirimizi seveceğiz, kardeşliğimizi pekiştireceğiz. İnşallah bu güçlü birlik ve beraberlik sonunda zafere ulaşacaktır" dedi.

 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, İlim Yayma Cemiyeti Necip Fazıl Kısakürek Erkek Öğrenci Yurdu'nu ziyaret etti. Genç öğrencilerle bir araya gelen Başkan Adayı Ekrem Yüce'ye İlim Yayma Cemiyeti'nde görev alan isimler de eşlik etti. Yüce, öğrencilik yıllarındaki hatıralarını gençlerle paylaşırken; Sakarya İlim Yayma Cemiyeti Şube Müdürü İbrahim Yıldırım seçimlerin ardından Başkan Adayı Yüce'yi tekrardan yurtlarında ağırlamak istediklerini söyledi.

 

Başarıya inancımız tam

 

İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Eski Şube Başkanı Recep Eroğlu ise; "Biz seni 89 yılında Adapazarı adayıyken; ‘Tohum saç bitmezsen toprak utansın' sözlerinden sevdik. Biz seni ahde vefan için sevdik. Sakarya'nın Recep Tayyip Erdoğan'ı olarak sevdik. İnşallah 31 Mart seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı olacağınıza ve şehrimize en iyi hizmeti sunacağınıza inancımız tam" dedi.

 

Aşkla çalışacağız

 

Geçmişte kendisinin de İlim Yayma Yurtlarında kaldığını ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "O günlerde bizlere katkı sağlayan herkesten Allah razı olsun. 69'da başlayan bu yolculuğu bizlere destek olanların sayesinde buralara kadar getirdik. İlim Yayma Cemiyeti'nde, MTTB'de, MGV'de çeşitli kuruculuklar ve faaliyetler yürüttüm. Sizin içinizden gelen biriyim. Hep gayret ettik. Kader gayrete aşıktır. Amacımız doğrultusunda aşkla çalışacağız. Duruşumuzdan taviz vermeden hareket edeceğiz" dedi.

 

Güçlü toplum

 

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Sadece ülkemizi değil, mazlum coğrafyaları, Kudüs'ü, Doğu Türkistan'ı düşüneceğiz. Kendimiz için değil, gönül coğrafyamızın tamamı için daha fazla çalışmalıyız. İlk olarak güçlü bir toplum olmalıyız. Niteliğe önem vererek, her alanda gelişime açık olmalıyız. Birbirimizi seveceğiz, kardeşliğimizi pekiştireceğiz. İnşallah bu güçlü birlik ve beraberlik sonunda zafere ulaşacaktır" diye konuştu.    

İnandığımız yolda sürekli çalıştık

Yerel Kültür Derneği'nin düzenlediği programda birlikte siyaset yaptığı isimlerle bir araya gelen Başkan Adayı Ekrem Yüce, "30 yılı aşkın süredir siyasetin, bürokrasinin içerisindeyim. Hep gayret ettik, milletimiz, memleketimize hizmet etmenin derdinde olduk. İnandığımız yolda sürekli çalıştık. 31 Mart seçimleri için Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterildik. İnşallah şimdi şehrimiz için daha fazla gayret edeceğiz. Bu şehrin güzel insanlarına, doğup, büyüdüğümüz topraklara hizmet sunacağız" dedi.

 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya Yerel Kültür Derneği'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa katıldı. Erenler Belediye Başkan Adayı Fevzi Kılıç, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever, teşkilat mensuplarının yanı sıra Başkan Adayı Ekrem Yüce'nin birlikte siyaset yaptığı isimler yer aldı.

 

Güvenilir ve dürüst bir isim

 

Buluşmanın açılış konuşmasını yapan Sakarya Yerel Kültür Derneği Genel Sekreteri Cahit Kaytaz, "Hep birlikte geçmiş zamanda siyasetin içerisinde yer aldık. Ekrem Yüce güvenilir, dürüst bir isim. Kendisine inancımız tam. Allah yolunu açık etsin" dedi.

 

İstişare ile hareket

 

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever, birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi adına toplantıyı düzenleyenlere teşekkür ederken; AK Parti Erenler Belediye Başkan Adayı Fevzi Kılıç, "Bu şehrin siyasetine, ticaretine katkı sağlayan isimlersiniz. Siz bu şehrin eşraflarısınız. 31 Mart'ta seçilirsek; istişare ile hareket edeceğiz. Talepleri değerlendireceğiz. Geçmişte Ekrem Yüce'nin Erenler'de belediye başkanlığı yapması da bizim işimizi kolaylaştıracaktır" dedi.

 

İnandığımız yolda sürekli çalıştık

 

Birlikte yol yürüdüğü isimlerle bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirterek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Hamdolsun dün olduğu gibi bugün de birlikteyiz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. 30 yılı aşkın süredir siyasetin, bürokrasinin içerisindeyim. Hep gayret ettik, milletimiz, memleketimize hizmet etmenin derdinde olduk. İnandığımız yolda sürekli çalıştık. Bulunduğumuz tüm makamların hakkını en iyi şekilde vermenin derdini taşıdık" dedi.

 

Şimdi daha fazla çalışma zamanı

 

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Erenler Belediye Başkanlığı, bürokrasi, ÇAYKUR, DOKAP ve eğitim görevlerimin ardından Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduk. İnşallah şimdi şehrimiz için daha fazla gayret edeceğiz. Bu şehrin güzel insanlarına, doğup, büyüdüğümüz topraklara hizmet sunacağız. Rabbim 31 Mart seçimleri sonrasında da doğru ve iyiden ayrılmadan hemşerilerimize hizmet etmeyi bizlere nasip etsin., çıktığımız bu kutlu yolculuğu hayırlı ve mübarek kılsın" dedi.  

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Mho14 Şubat 2019, Perşembe - 21.37

Murat kaymak değil murat çakmak duzeltin lutfen