HACAMAT NEDİR? SAĞLIK

HACAMAT NEDİR?

HACAMAT NEDİR?

NASIL UYGULANIR

HACAMAT NEDİR VE NASIL UYGULANIR

 

Hacamat, Müslüman ülkelerde hastalıkların tedavisi için kullanılan bir yöntemdir. Günümüzde hacamat hemen hemen tüm hastalıkların tedavisi için kullanılmaktadır. Hacamat, deri üzerindeki gözeneklerden vakum yolu ile, kirli kanın çekilmesidir.

Hacamat Akıl Hastalıklarına İyi Geliyor: Akıl ve ruh sağlığına iyi geldiğine inanılan hacamatın, yıllar boyunca akli rahatsızlık yaşayan ve bu durumdan kurtulamayan pek çok kişiye iyi geldiği iddia ediliyor.

Hacamat Kansere Karşı Meydan Okuyor: Akciğer kanseri, karaciğer kanseri, göğüs kanseri ve kan kanseri gibi pek çok kansere meydan okuyan hacamat, uygulandığı zaman kanser kütlesini ortadan kaldırmaktadır.

Bağırsak Enfeksiyonlarına İyi Gelir: Hacamat bağırsak enfeksiyonlarına, ,ishal Hacamat yöntemiyle, deri yoluyla vücuttan çıkarılan kirli kan, vücuttaki dengelerin normale dönmesini sağlamaktadır.

Romatizma Hastalıklarına: Romatizma çevrenizde gördüğünüz her üç kişiden ikisinde görülebilen bir hastalıktır ve bazı durumlarda ilaç kullanılmasına rağmen geçmemektir. Hacamat romatizmaya oldukça iyi gelmektedir. Ancak hacamat ile tedavi olacaksanız ehli kişilerden yardım almalısınız.

Hacamatın Bağışıklık Sistemini Düzenleyici Etkisi: İnsan vücudunda bağışıklı sistemine zarar veren durumlar aşırı yeme, hızlı yemek yeme ve devamlı hareketsiz kalmaktır. Karaciğer, bağırsaklar ve böbrekler bağışıklık sisteminin zayıflamasında rol oynayan organlardır. Sırt üzerinde uygulanan hacamat tedavisi, bağışıklık sisteminin düzene girmesini sağlıyor.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve yazı

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Nizam4 Ocak 2019, Cuma - 15.37

Ücret konusunda bilgi verir misiniz