‘Huzuru yeniden inşa etmek için geliyoruz’ SİYASET

‘Huzuru yeniden inşa etmek için geliyoruz’

‘Huzuru yeniden inşa etmek için geliyoruz’

Saadet Partisi (SP) Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Abay, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlara seslenen Abay, “Biz vatandaşımızın saadet ve huzuru için kadim şehir anlayışını yeniden inşa etmek için geliyoruz” dedi.

 

YOĞUN İLGİ

Gündüz Çark Caddesi esnafı, akşam da Sakarya mahallesi kahve ziyaretleri gerçekleştiren Fahrettin Abay,Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci ile esnafın ve bölge halkının sorunlarını dinledi ve Saadet Partisi’nin çözüm önerilerini aktardı. Fahrettin Abay ve Abidin Birinci, esnaflardan gördüğü yoğun ilgiye teşekkür etti.

 

HALKLA BİRLİKTE

Biz saadet partisi olarak yerel seçimlere en iyi bir şekilde hazırlanmaktayız diyen Abay, Ülkemizin ve Sakaryamızın çözülmesi gereken sorunlarını biliyor ve ona göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yerel bazda yapacağımız çalışmalar, sadece halkımızın menfaatine değil, esnaf ve çalışan kesimleri de ekonomik açıdan rahatlatacaktır. Halkımızın istemediği bir çalışmayı yapmayacağız. Onların da içinde olduğu bir yönetim şeklini benimseyeceğiz” dedi.

 

KÜLTÜR ATMOSFERİ

Fahrettin Abay şöyle konuştu: Biz, adil bir toplumsal düzenin inşasının şehirde ortaya çıkacağına ve büyüyeceğine inanıyoruz. Şehri yoğuran kültür atmosferi adil bir bakış açısıyla ele alınmadığı sürece toplumun tümünü kucaklayan bir demokratik ortamın üretilemeyeceğini düşünüyoruz. Bütün toplumsal kesimlerin eşit bireyler olarak görüldüğü bir belediyecilik ve yönetim anlayışı toplumsal huzurun kaynağıdır.

 

VAKİT GELDİ

Biz, topluma fayda sağlamayan bireysel rant merkezli anlayışın toplumsal huzura ulaşmada temel engellerden biri olduğuna inanıyoruz. Tarihsel deneyimlerimiz ve inancımız haksız elde edilmiş kazançtan huzur devşirilmeyeceğini açık bir şekilde bize göstermektedir. Biz vatandaşımızın saadet ve huzuru için kadim şehir anlayışını yeniden inşa etmek için geliyoruz.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz