İYİ PARTİ AKYAZI'DA SİYASET

İYİ PARTİ AKYAZI'DA

İYİ PARTİ AKYAZI'DA

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ve İYİ Parti Sakarya il başkanı Selçuk Kılıçaslan, il yöneticileri ile birlikte Akyazı’daydı.

Akyazı ilçe başkanı Servet top ve ilçe yöneticileri tarafından karşılanan İYİ Parti milletvekili Dikbayır ve beraberindeki heyet, ardından Dokurcun mahallesi’ni ziyaret etti.

Dokurcun mahallesinde vatandaşın sıkıntılarını dinleyen dikbayır bir çok not alarak “ burada duyduğum bütün sıkıntıları yetkili mercilere ileteceğim, gerekirse Ankara’da da bu sıkıntıları dile getireceğim.

Dokurcun mahallesi Akyazı’nın çok önemli bir beldesi iken Büyükşehir şehir yasası sonrasında yalnızlığına terk edilmiş bir mahalle haline geldi.

Görüyorum ki en son darbeyi de PTT şubesinin mahalleden kaldırılmasıyla yemiş.  Önceleri  bütün memurların görev yapmak istediği bu doğa harikası beldemiz bugün adeta ölü bir mahalle konumunda.

Burada yaşayan  vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinledik ve bunları en kısa sürede nasıl çözeceğimizin yollarını araştıracağız.

Bütün mahalle sakinlerimize bizleri ağırladıkları için teşekkür ederiz” dedi.  Dokurcun ziyaretinin ardından umreden yeni dönen Akyazı muhtarlar derneği başkanı Bekir Durmuş’u ziyaret eden İyi Partililer, gece geç saatlerde ilçeden ayrıldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Keskin keskin7 Ocak 2020, Salı - 16.23

İnanmayın unutuluyor verilen sözler .. hiç biri halkı düşünmez