İYİ PARTİ KAHVECİLER ODASINI ZİYARET ETTİ SİYASET

İYİ PARTİ KAHVECİLER ODASINI ZİYARET ETTİ

İYİ PARTİ KAHVECİLER ODASINI ZİYARET ETTİ

İyi Parti Sakarya İl başkanı Selçuk Kılıçaslan,il ve ilçe yöneticileri bir heyet ,Sakarya Kahveciler odasını ziyaret ettiler.Kahveciler odası başkanı Mehmet Altay ve yöneticilerin ağırladığı iyi partililer ile fikir alışverişinde bulunuldu.

Yapılan görüşmeler sonrası konuya ilişkin açıklama yapan Kılıçaslan; her kesimde olduğu gibi kahveci esnafımızda büyük bir ekonomik sıkıntı içersinde olduğunu biliyorduk,yaptığımız görüşmede de bu konunun gerçekliği ile konusunda net bilgiler aldık.Diğer bir sıkıntı da yetkililerin bütçe açığını kapamak için adeta kahve,kafe ve çay ocaklarını kurban seçtiklerini öğrenmiş bulunmaktayız dedi.

Ayrıca ilgili yetkililere seslenen Kılıçaslan ,kahveci esnafını zaten zor durumdadır,alınan talimatlar ile kimsenin ekmeği ile oynamayın,sırf bütçe açığını kapatmak için bu emekçilerin huzurunu ve düzenini bozmayın,milletin artık ekonomik açıdan sabrı kalmamıştır,ifadelerini kullandı.

Ziyaretten son derece memnun olduğunu belirten kahveciler odası başkanı Mehmet Altay,İyi partinin ilgi ve alakasına teşekkür etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Umut yufka erenler5 Ekim 2019, Cumartesi - 21.18

kesinlikle biz esnaflar olarak sabir diye birsey kalmadi insallah yakin zamanda görevini iyi yapicak arkadaslara devrederler görevi