KAMPANYA DEVAM EDİYOR TÜKETİCİ REHBERİ

KAMPANYA DEVAM EDİYOR

KAMPANYA DEVAM EDİYOR

Üç yapı Markette, Uygun Fiyat Ücretsiz Keşif ve 9 Taksit Kampanyaları devam ediyor...

MANTOLAMA ARTIK BİR ZORUNLULUKTUR

Binalarda Enerji Verimliliği Yasal bir Zorunluluktur.

Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği(BEP) uyarınca, 5/12/2009 tarihinde binalarda enerji tüketiminde tasarruf sağlanması amacıyla yürülüğe giren yasal mevzuat; artık yalıtım yapılmayan yapılaşmanın önüne geçmek ve bu sayede enerjiyi en ekonomik şekilde kullanılarak enerji verimliliği yaratmayı öngörmektedir. ...

Dış Cephe İzolasyon ve Mantolama Nasıl Uygulanır?

Yaşadığımız ve gün içerisinde gördüğümüz tüm binalar belirli standartlarda boya ve izolasyon uygulamasına ihtiyaç duyarlar. Dış cephe izolasyon uygulaması yaptırılan bir bina hem ısı, ses ve rüzgar yalıtımına sahip olacak, hem de uygulanan dış cephe mantolama ile birlikte boyanarak çok daha güzel, estetik görünecektir. Günümüzde bir bina yapıldığında mutlaka bu uygulamalar profesyonel ekipler tarafından yapılmalı, standartlara uygun olarak uygulanmalıdır. Biz, Üç Yapı İnşaat ekibi olarak hem sizlere rehber ve tavsiye niteliğinde bir yazı oluşturarak fikir vermeyi, hem de halihazırda karar aşamasında olan kullanıcılarımıza yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Dış Cephe İzolasyon ve Mantolama Yaptırmanın Faydaları Nelerdir?

İzolasyon çalışması yapılmamış ve belirli bir tarihten önce inşa edilmiş binalarda ısınma sorunları en büyük problemdir. Bu binalar, sizin kombinizi ne kadar yaktığınızdan bağımsız olarak sürekli ısı kazanır veya kaybeder. İçerideki ısıyı tutamazlar ve bu durum da inanılmaz yüksek elektrik ve doğalgaz faturaları ile karşılaşılmasına sebebiyet verecektir. Aynı zamanda izolasyon uygulaması yapılmamış bir bina, ses yalıtımına da sahip olmayacaktır. Ses kirliliğinden korunmak hiç olmadığı kadar önemli. Nemi, rüzgarı da dışarıda tutan izolasyon, mutlaka yaptırılması gereken bir uygulama.

Detaylı bilgi için 0532 577 98 50 Üç Yapı İnşaat firmasından bilgi alabilirsiniz  

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Sakaryalı12 Ocak 2020, Pazar - 14.31

Elinize emeğinize sağlık faturam yarı yarıya düştü tavsiye ederim..