Karasu’da Çalışmalar Aralıksız Devam Ediyor GENEL

Karasu’da Çalışmalar Aralıksız Devam Ediyor

Karasu’da Çalışmalar Aralıksız Devam Ediyor

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından, ilçenin dört bir yanında yol ve kaldırım yenileme, bakım, onarım, kilitli parke, orta refüj ve çevre düzenleme çalışmaları hız kesmeden sürüyor.

 

Karasu halkına daha kaliteli bir yaşam imkânı sunulması için Karasu merkezinde ve merkeze bağlı mahallelerindeçalışmalar yürüten Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, özellikle vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı güzergâhlarda kilitli parke, asfalt yama, bakım ve onarım hizmetlerini yaz aylarının gelmesiyle artırdı.

Çalışmalarla ilgili açıklamada bulanan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Karasu genelinde belediyemize bağlı ekiplerce, kilitli parke,yol ve kaldırım yenileme, bakım, onarım, orta refüj ve çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyoruz. İnşallah Karasu’da hizmetin ulaşmadığı yer bırakmayacağız. Her mahallemize ayrım yapmadan hizmet götürüyoruz. Götürmeye de devam edeceğiz” dedi.

 

“Hedefimiz Modern ve Çağdaş Bir Karasu”

Karasu’yudaha modern bir görünüme kavuşturmayı hedeflediklerini belirten Başkan Sarı;  “İlçemizde zamanla oluşan aksaklıkları giderip, modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz hizmetlerimiz hızla devam etmektedir. İlçenin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyacı bulunan bölgelerde çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte artan nüfusumuzla daha yoğun mesai harcamaya başladık. Karasu halkına vegelen misafirlerimize daha iyi bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Hedefimiz, sorunları en aza indirgeyen,daha modern, daha çağdaş ve yaşam standartları yüksek bir Karasu inşa etmek”ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz