Karasu’da Sıra Asfalt Çalışmaları GENEL

Karasu’da Sıra Asfalt Çalışmaları

Karasu’da Sıra Asfalt Çalışmaları

“Belediye ekiplerimiz sahada çalışmalarına devam ediyor” diyen Başkan Sarı; “Hızlı, etkin ve kararlı bir şekilde çalışarak hizmetlerimizi hayata geçireceğiz. Karasu’muzu daha müreffeh, daha yaşanabilir bir İlçe olma yolunda geleceğe hazırlayacağız” dedi.

 

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, sıra asfalt serim çalışmalarına başladı. Bu kapsamda Kültür caddesinde başlatılıp titizlikle tamamlanan sıra asfalt çalışmasınınardından Kuzuluk Mahallesi Ulubatlı Caddesinde 460 metrelik asfalt serim çalışması başlatıldı.

Sıra asfalt çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, sözlerinde şu ifadelere yer verdi; “Yaz dönemi asfalt çalışmalarımızıimkânlarımız ölçüsünde başlattık. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz, Kuzuluk Mahallesi Ulubatlı Caddesineasfalt dökmeye başladılar. Çalışmaları yakından takip ederek gerekli bilgileri aldık. Belirlenen program çerçevesinde ve imkânlar dâhilinde ihtiyaç duyulan bölgelere asfalt dökmeye devam edeceğiz. Bir taraftan sıra asfalt çalışmalarımızı,bir taraftan asfalt yama çalışmalarımızı sürdürürken diğer taraftan da zamanla deforme olan alanlarımızda çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Başkan Sarı; “Güvenli ve Konforlu Ulaşım İçin Çalışmalarımızı Hızlandırdık” dedi.

 

“Sıkıntılar Çözülecek”

Başkan İshak Sarı; “Bilindiği gibi hafta başında ilk önce Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte Kültür caddemizde asfalt çalışmaları başlatmıştık.Bu çalışmalarımızı tamamladık ve caddemizi halkımızın hizmetine sunduk. Sorumluluk alanımıza giren bölgelerde vatandaşlarımızı tozlu ve bozuk yollardan kurtarmak için ekiplerimizle gece gündüz çalışacağız. En kısa zamanda ilçemizi modern bir görüntüye ulaştırmayı hedefliyoruz. Planladığımız çalışmalarımızla birlikte sıkıntılarımızın büyük oranda çözüleceği kanaatindeyim” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz