Katlı Kavşak trafik için gün sayıyor SİYASET

Katlı Kavşak trafik için gün sayıyor

Katlı Kavşak trafik için gün sayıyor

TOPÇA Katlı Kavşak projesinde devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Adayı Ekrem Yüce, "TOPÇA Kavşağı'nda çalışmalar hızlandırıldı ve artık sona gelindi. Asfalt serimi gerçekleştirilecek. 1 hafta içerisinde de TOPÇA Katlı Kavşağı trafiğe açılacak. Bölge trafiğine rahatlık ve konfor kazandıracak çalışma ile ulaşımlar daha hızlı bir şekilde sağlanacak" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, TOPÇA'da inşa çalışmaları devam eden Katlı Kavşak projesinde incelemelerde bulundu. Ekiplerden projenin son durumuna ilişkin bilgiler alan Başkan Adayı Ekrem Yüce, TOPÇA Katlı Kavşağı'nın 1 hafta içerisinde trafiğe açılacağını duyurdu.

 

Trafiğe açılıyor

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Şehir merkezi ulaşımında önemli bir yere sahip olacak TOPÇA Katlı Kavşağı'nda gelinen son durumu öğrenmek için bölgedeydik. İncelemelerde bulunduk, ekiplerden bilgiler aldık. Projeye ilişkin kısa süre önce Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızla görüşerek, çalışmanın hızlandırılması talebimizi iletmiştik. Çalışmalar hızlandırıldı ve artık sona gelindi. Asfalt serimi gerçekleştirilecek. 1 hafta içerisinde de TOPÇA Katlı Kavşağı trafiğe açılacak. Bölge trafiğine rahatlık ve konfor kazandıracak çalışmamız ile ulaşımlar daha hızlı bir şekilde sağlanacak" dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz