KAZAN: “ARI GİBİ ÇALIŞACAK ARI GİBİ ÜRETECEĞİZ” SİYASET

KAZAN: “ARI GİBİ ÇALIŞACAK ARI GİBİ ÜRETECEĞİZ”

KAZAN: “ARI GİBİ ÇALIŞACAK ARI GİBİ ÜRETECEĞİZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Belediye Başkan Adayı Avukat Zafer Kazan seçim çalışmaları için Bahçelievler Mahallesi’nde idi.

 

Bir sitede gerçekleştirilen toplantıya Meclis Üyesi Adayları ile birlikte katılan Zafer Kazan, “Adaletli Yönetim” vaat etti.

 

EL ELE VERECEĞİZ

Öncelikli hedefinin gençlerimiz için iş imkanı sağlamak olduğunu söyleyen Zafer Kazan:

“Patatesi ile ün yapmış Adapazarı iken şimdi dışarıdan patates ithal ediyoruz. Ekmiyor üretmiyoruz. Hazırdan yiyoruz ama hazır artık bitti, bu nedenle pazarda ki sebze meyve fiyatları aldı başını gidiyor. Biz diyoruz ki üretim belediyeler ile başlayacak.  Göreve geldiğimizde üreteceğiz, üretene destek vereceğiz. Esnafımızı destekleyeceğiz. Örneğin belediye tarafından verilen temizlik ihalelerine bakın, hepsi Kocaeli, İstanbul firmaları. Ben neden kendi esnafım dururken başka illere kazandırayım? Ben kendi vatandaşlarımı kalkındıracağım ki gençlerimize istihdam alanları açılsın. Belediye bizim büyük ailemiz, nasıl ki aile bireyleri zor günlerinde birbirine destek olur, yardım eder işte bizde halkımızın bu zor günlerinde ihtiyacı olanlara yardım edeceğiz.  Bu zor günlerden birbirimize destek olarak, üreterek çıkabiliriz. El ele vereceğiz, dayanışmayı büyütecek, arı gibi çalışacak, arı gibi üreteceğiz.” dedi.

 

İYİ Kİ ZAFER KAZAN'I DESTEKLEMİŞİZ

Belediyede adamı olanın değil, ihtiyacı olanın işin  görüleceğini anlatan Kazan:

“Biz üreten bir belediye olacağız diyoruz. Adil bir belediye vaat ediyoruz. Adamı olanın değil, ihtiyacı olanın ihtiyacının giderildiği bir belediye olacağız diyoruz. Eşit olacağız, asla ayrımcılığa müsaade etmeyeceğiz diyoruz. Farkındayım çoğunuz bana ‘gerçekten yapacak mı’ diye bakıyorsunuz. Bu seçimde destek verin bende tüm bunların nasıl yapıldığını göstereyim. Bir fırsat verin hepiniz verdiğiniz destek ile gurur duyacaksınız, iyi ki Zafer Kazan'ı desteklemişiz diyeceksiniz” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz