Kazanan Cumhur İttifakı olacak SİYASET

Kazanan Cumhur İttifakı olacak

Kazanan Cumhur İttifakı olacak

Engellilerimizin yanında olacağız

MHP Erenler İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Devletimizin bekası, hizmet ve yatırımlarımızın sürdürülebilirliği ve istikrar için 31 Mart'ta kazanan Cumhur İttifakı olacak. İnşallah uzun yıllar birlikte çalışmaya, devletimiz ve milletimiz için bir olmaya devam ederiz" dedi.

 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, MHP Erenler İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. İlçe Başkanı Ünal Canay'la buluşan Başkan Adayı Yüce'ye, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Mehmet Beşir Doğrusever, Erenler Belediye Başkan Adayı Fevzi Kılıç eşlik etti.

 

Hayırlı olacaktır

 

MHP Erenler İlçe Başkanı Ünal Canay, "Cumhur İttifakı'nın devletimiz ve milletimiz için hayırlı olacağına inanıyoruz. Teşkilat olarak mevcut oy oranlarını arttıracağız. Bu noktada çok çalışacağımızın da teminatını veriyorum" dedi.

 

Birlik ve beraberlik vurgusu

 

Cumhur İttifakı'nın hayırlı olmasını temenni ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Devletimizin bekası, hizmet ve yatırımlarımızın sürdürülebilirliği ve istikrar için 31 Mart'ta kazanan Cumhur İttifakı olacak. İnşallah uzun yıllar birlikte çalışmaya, devletimiz ve milletimiz için bir olmaya devam ederiz" dedi.

 

Engellilerimizin yanında olacağız

 

Sosyal Gelişim Merkezi'nde düzenlenen Engelsiz Sıra Gecesi'ne katılan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Böyle güzel bir gecede olmaktan büyük mutluluk duydum. Bizler; hayatımızın her anında bir engelli adayı olacağımızı unutmadan çalışmaya, engellilerimizin yaında olmaya devam edeceğiz" dedi.

 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sosyal Gelişim Merkezi'nde düzenlenen Engelsiz Sıra Gecesi programına katıldı. Gerçekleştirilen gecede Başkan Adayı Ekrem Yüce'nin eşi Filiz Yüce, AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, teşkilat üyeleri, aileler ve çok sayıda davetli yer aldı.

 

Engellilerimizin yanında olacağız

 

Yöresel türkülerin Engelsiz Koro tarafından seslendirildiği gecede kısa bir konuşma yapan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Böyle bir akşamda sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duydum. Engelli kardeşlerimize hizmet etmekten memnuniyet duyacağız. Hayatımızın her anında bir engelli adayı olacağımızı unutmadan çalışmaya, engellilerimizin yaında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Kazanımları daha ileri bir noktaya taşıyacağız

AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı'nı ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Erenler her geçen gün gelişiyor. İlçemizin geldiği noktayı hepimiz yakından müşahade ettik. Şimdi daha fazla çalışarak, daha fazla üreterek hep birlikte ilçemizin geleceğine katkılar sunacağız. Çok güzel yatırımlar Erenler'de yapıldı. Şimdi biz bu kazanımları daha da ileri bir noktaya taşıyacağız" dedi.

 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. Ziyarette Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Mehmet Beşir Doğrusever, Erenler Belediye Başkan Adayı Fevzi Kılıç ve teşkilat mensupları yer aldı. İlçe Başkanı Doğrusever, selamlama konuşması yaparak, SKM programına ilişkin bilgiler paylaştı.

 

Hizmetleri daha ileri noktaya taşıyacağız

 

AK Parti Erenler Belediye Başkan Adayı Fevzi Kılıç, "Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız ile eskiye dayanan bir birlikteliğimiz var. Erenler Belediye Başkanlığı yapmış olması da gücümüze güç katmaktadır. Erenlerimize çok güzel hizmetler yapıldı. İnşallah biz bu işleri daha ileri bir noktaya taşımak için çalışacağız" dedi.

 

Güzel işler yapılacaktır

 

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, "31 Mart'ta Erenler Belediye Başkanlığı görevini Fevzi Kılıç'a devredersem çok mutlu olacağım. 15 yıl boyunca ilçemiz için önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Yeni yaşam kompleksimiz de tamamlanmak üzere. Hem Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız hem de Erenler Belediye Başkan Adayımızın güzel işler yapacağına inancım tam" dedi.

 

Kazanımları daha ileri noktaya ulaşacak

 

Erenler'i kendi evi olarak niteleyen ve kutlu yürüyüşlerinin hayırlı olmasını temenni eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "İlçemiz her geçen gün gelişiyor. Genel anlamda ilçemizin çok eksiği olmamasına rağmen gelişimle birlikte talepler artıyor. İlçemizin geldiği noktayı hepimiz yakından müşahade ettik. Şimdi daha fazla çalışarak, daha fazla üreterek hep birlikte ilçemizin geleceğine katkılar sunacağız. Çok güzel yatırımlar Erenler'de yapıldı. Şimdi biz bu kazanımları daha da ileri bir noktaya taşıyacağız" dedi.

 

Yatırımlara hız vereceğiz

 

Ulaşım alanında şehri yeniliklerle buluşturacaklarını ifade eden Başkan Adayı Yüce, "Raylı sistem için çalışmalarımız devam ediyor. Yeni Hal Kompleksi de Erenler'den yeni yerine taşındı. Bu bölgedeki trafiği de olumlu yönde etkileyecektir. Erenler'de yakalanan uyum ile inşallah yatırımlarımıza hız vereceğiz ve ilçemizin geleceğine katkılar sunacağız. Biz hepimiz şehrimizin hizmetkarı olmak için yola çıktık. İnşallah bu güzel şehre en iyi şekilde hizmet sunacak, daha güzel yarınlara hep birlikte ulaşacağız" diye konuştu.

Şehrin geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz

Maltepe mahallesinde gerçekleştirilen buluşmada konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Biz bu şehre hizmet etmeye sevdalı, bu şehrin güzel insanlarına hizmetkar olmaya talibiz. Hedeflerimizi ve hayallerimizi gerçekleştirmek için tüm gayretimizle çalışacağız. Sakarya'yı marka yapacak projelerle şehrimizin geleceğini inşa edeceğiz" dedi.

 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Maltepe'de düzenlenen mahalle buluşmasına katıldı. İlçe Gençlik Kolları ve MTTB üyesi gençler tarafından coşkuyla karşılanan Başkan Adayı Ekrem Yüce'ye AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu ve teşkilat üyeleri eşlik ederken; programa bölge sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Maltepe Mahalle Temsilcisi Yüksel Kalkan, katılımları dolayısıyla herkese teşekkür etti.

 

Seçim çalışmaları

 

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş ise yaptığı konuşmada, "Bu coşkulu karşılama için tüm mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ev ve esnaf ziyaretleri, istişare toplantıları ve tanıtım faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. İnşallah 31 Mart seçimleri milletimiz ve memleketimiz için hayırlı sonuçlar doğurur. Allah yardımcımız olsun" dedi.

 

Maltepe'ye yeni hizmetler gelecek

 

AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, "Maltepe her zaman bize çok iyi desteklerde bulunmuştur. Maltepe mahallemizde güzel hizmetlerle buluştu. Ancak bunlar yetmez. Allah nasip eder göreve seçilirsek ‘Mahallem Güzelleşiyor' projesiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İlçe teşkilatımızla birlikte seçimler için yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İnşallah seçimlerin ardından da bu tempomuz devam edecek. Kapı kapı dolaşarak seçimlerden başarıyla ayrılacağımıza inanıyorum" dedi.

 

Hizmetkar olmaya talibiz

 

Coşku ve heyecanları dolayısıyla tüm gençleri kutlayarak sözlerine başlayan Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Biz bu şehre hizmet etmeye sevdalı, bu şehrin güzel insanlarına hizmetkar olmaya talibiz. İnşallah doğru ve güzel işlerle hemşerilerimize hizmet sunacağız. Kader gayrete aşıktır. Gayretli olacağız. 2002 yılında erdemliler hareketine dönüşen kutlu davamızı anlatacağız. İnşallah çok çalışarak şehrimizin yaşam standartlarını arttıracağız" dedi.

 

Gereken cevabı 31 Mart'ta vereceğiz

 

31 Mart seçimlerinin önemine değinen Başkan Adayı Ekrem Yüce, "31 Mart'ta sıradan bir seçim gerçekleştirmeyeceğiz. Ülke olarak çok zor günlerden geçtik. Kapatma davaları, 17-25 Aralık tezgahı, 15 Temmuz hain darbe girişimi. Çok şükür Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliği, milletimizin feraseti ile tüm oyunlara karşı dik durduk. Şimdi ekonomik darbe gerçekleştirmeye çalışıyorlar. İnşallah oynanan oyunlara karşı gereken cevabı 31 Mart'ta vereceğiz ve ekonomik oyunları da hayırlısıyla def edeceğiz" dedi.

 

Kongre Merkezi ve Kütüphane

 

Sakarya'da yeni dönemde gerçekleştirmek istedikleri çalışmalara da değinen Başkan Adayı Yüce, "Sosyal belediyecilik alanında çalışmalar yapacağız.  Kültürel faaliyetlerimizi arttıracak, yeni bir Kongre Merkezi inşa edeceğiz. Kütüphane projemiz yine şehrimizde hayat bulacak. Eğitim kenti Sakarya'mıza Çocuk Üniversite'si kuracağız. Gelişim konusunda uzman bir heyet konuyla ilgili araştırmalarını yapıyor. İnşallah Çocuk Üniversitesi'nden hafıza şampiyonları yetiştireceğiz."

 

Yatay mimari anlayışı

 

"Şehrimizde yatay mimari anlayışını sürdüreceğiz. Şehrin dokusuna uygun mimari bir anlayışı benimseyeceğiz. Mazi ile atiyi birleştirecek, geleneksel mimariye sahip olacağız. Ulaşımda konforu sağlayacak adımlar atacağız. Tarımsal kalkınmanın yanı sıra Sakarya Nehri üzerinde ekonomi, ulaşım ve turizm ekseninde master plan hazırlayacağız. Spora gereken önemi verecek, çevre hassasiyetiyle ön plana çıkan bir şehir oluşturacağız" diye konuştu.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz