KELEŞ'TEN SONRA SIRA KARDAN'DAMI? GÜNCEL

KELEŞ'TEN SONRA SIRA KARDAN'DAMI?

KELEŞ'TEN SONRA SIRA KARDAN'DAMI?

Başkan Yüce'nin Büyükşehir'de başlatmış olduğu temiz eller operasyon devam ederken, Rüstem Keleş'ten sonra sıranın, Toçoğlu'nun kadrosu Ayhan Kardan'a geleceği konuşuluyor...

31 Mart Yerel seçimleri sonrasında Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Ekrem Yüce'nin göreve başlamasıyla birlikte belediye üst yönetiminde değişim başlamıştı.

 

Yüce’nin göreve başlamasıyla birlikte görevi bırakacağı konuşulan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş bugün itibariyle yıllık izine ayrıldı. Keleş'in yıllık izninin ardından görevinden ayrılacağı belirtiliyor.


14 yıldan bu yana SASKİ Genel Müdürü olarak görev yapan Rüstem Keleş’in dışında merak edilen bir diğer isim olan Ayhan Kardan’ın da tenzili rütbe yapılacağı konuşuluyor.

Zeki Toçoğlu döneminde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı olarak atanan Kardan’ın yakın zamanda Daire Başkanı olarak atamasının yapılması bekleniyor.

Ayhan Kardan’ın ‘kızak’ olarak adlandırılan boş daire başkanlıklarından birisine atamasının yapılacağı gelen haberler arasında.

Öte yandan SASKİ Genel Müdürlüğüne Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Murat Us'un geleceği ileri sürülüyor.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Muallim13 Haziran 2019, Perşembe - 01.00

Ayhan bey candır

Sozbir12 Haziran 2019, Çarşamba - 19.25

Bunların hepsini değiştir başkan sonrada büyük şehir hareket amirlihinin başındaki mafyalari değiştir ins temiz eller derken daha pisleri gelmez