Kıratlı Seçim Çalışmalarına Tam Gaz Devam Ediyor SİYASET

Kıratlı Seçim Çalışmalarına Tam Gaz Devam Ediyor

Kıratlı Seçim Çalışmalarına Tam Gaz Devam Ediyor

Gittiği her yerde büyük ilgi ve sevgi ile karşılan Kıratlı “Vatandaşımıza hizmet için yola çıktık ” dedi.

Seçim çalışmalarına doludizgin devam eden Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kıratlı ziyaret ettiği her yer de vatandaştan büyük bir ilgi ve takdir topluyor.

 

Başkan gibi karşılanıyor

Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kırat gerek mahalle ve esnaf ziyaretleri gerek seçim bürosunda misafir ağırlayarak seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Her gittiği yerde vatandaşların dilek ve görüşlerini can kulağı ile dinleyen Kıratlı vatandaşlar tarafından başkan gibi karşılanıyor. Kıratlı’ya büyük ilgi gösteren mahalleli esnaf ve vatandaşlar seçim çalışma bürosunda da Kıratlı’yı ziyaret ederek yalnız bırakmıyor.

 

“Başarılarımız ile parmak ısırtacağız”

Gece gündüz demeden gerek ziyaretleri ile gerek seçim bürosun ağırladığı vatandaşlara Daha güzel bir Erenler için yapacağı çalışmalar ve projeler hakkında bilgi veren Kıratlı her gittiği yerde Vatandaşın büyük ilgi ve sevgisiyle karşılaşıyor. Konu ile ilgili “Gücümüzü milletten alıyoruz” diyen Kıratlı “ Gücümüzü milletten alıyoruz. Vatandaşımıza hizmet için yola çıktık sizlerin bu ilgisi ve teveccühü bize güç vermektedir. İnşallah hep birlikte gücümüze güç katarak Erenlerimizi başarıları ile parmak ısırtan bir ilçe yapacağız " dedi.

 

“Kıratlı’ya inancımız tam”

Kıratlı adeta bağırlarına basarak Başkan gibi karşılayan vatandaşlar “ Kıratlı’ya İlçemiz için güzel başarılı çalışmalara imza atacağına inancımız tam. Başkan Yardımcılığı döneminde olduğu gibi Başkan olduğunda da vatandaşın gözü ve kulağı olup başarılı projelere imza atacaktır.  Mahalleliyi, esnafı ve özellikle gençlerimizi yalnız bırakmayan yanında olan Muhammet Kıratlıdır. Biz de bu süreçte Kıratlının yanındayız Allah yolunu açık etsin diyoruz” şeklinde ifadelerde bulundular.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz