KORONA VİRÜS DEĞİL! SALDIRI!.. TÜRKİYE VE DÜNYA

KORONA VİRÜS DEĞİL! SALDIRI!..

KORONA VİRÜS DEĞİL! SALDIRI!..

Korona virüsünün "akıllı virüs" olduğunu, 20 gün kadar önce yazmıştım. Hatta ortaya çıktığı ilk gün, bunun bir "virüs değil, saldırı" olduğunu ifade etmiştim. Henüz kimse böyle düşünmezken, "virüs değil, silah" demem, bazı okurlarım tarafından "komplocu"

KORONA HER YERE BULAŞIYOR TÜRKİYE’YE BULAŞMIYOR!..

FETÖ, her yere bulaşıyor ama AKP'ye hiç bulaşmıyor!.. Korona virüsü gibi!.. Korona, her ülkeye bulaştı ama Türkiye'ye bulaşmadı!.. 

TÜRKİYE’DE KORONA YOK!..

Maşallah! "Elemtere fiş, kem gözlere şiş! Öyle ki, adam Türkiye'den Singapur'a uçuyor, korona tespit ediliyor. Ama Türkiye'de Corona yok!..

AKİT FETVAYI VERDİ!..

Olsa ne olur! Akit, fetvayı verdi bile: "Korona'dan ölen Müslüman şehit oluyor!"  Allah'ım Korona'dan kurtuluruz da, bu kafalardan nasıl kurtulacağız!

KORONA’DAN DAHA TEHLİKELİ!..

Korona'dan daha tehlikeli virüs saçıyorlar; "Depremden ölen şehit oluyor!"  "İdlip'te ölmek kayıp değil!" "Ne kaybı, onlar yer değiştiriyorlar!"

KAHROLASI ARŞİVLER!..

Aynı kafalar, iktidarda değillerken ne dediklerini bilmesek hani yutacağız da, kahrolası arşivler, insanı rahat koymuyor işte!

KORONA VİRÜS DEĞİL SALDIRI!..

Korona virüsünün "akıllı virüs" olduğunu, 20 gün kadar önce yazmıştım. Hatta ortaya çıktığı ilk gün, bunun bir "virüs değil, saldırı" olduğunu ifade etmiştim. Henüz kimse böyle düşünmezken, "virüs değil, silah" demem, bazı okurlarım tarafından "komplocu" olduğum yakıştırmasına neden olmuştu.

OLSUN! KOMPLO KÖTÜ BİR ŞEY DEĞİL!..

Çin'i vuran virüsün, daha sonra İran'ı vurması, hatta İran sağlık bakan yardımcısını bulması, "virüsün çok akıllı bir yol haritası izlediğini" ifade etmiştim. Sırada, Türkiye ve Rusya'nın olduğunu söylemiştim.

SURİYE’DE SAVAŞ! VAR YA TÜRKİYE’DE!..

Virüsün yayıldığı haritaya bakarsak eğer, Türkiye ile Suriye "ak-pak" duruyor ortada. Suriye'de savaş var, bunu düşünecek durumları yok diyelim, peki ya Türkiye?

TÜRKİYE’DE DE AKP VAR!..

Babacan'lar filan ortaya çıkmışken, bunu konuşmak doğru mu?. . Putin’in kapıda 2 dakika bekletmesi varken hele, virüs mü konuşulur. ABD'nin yapmadığı hakaret kalmadı, ses çıkmadı. Tabi ki, ne Rusya'nın, ne ABD'nin aşağılaması, asla kabul edilemez. Bunlar ayrı konu...

VİRÜS NATO’YA BULAŞTI!..

NATO'nun kendisi virüs, nasıl bulaştı, bunu anlamak zor! Avrupa Merkez Bankası'na da bulaştı. Polonya Genel Kurmay Başkanına bulaştı…

Virüsün bulaşacağı ülke, kurum ve siyasiler, adrese teslim operasyonel bir durum arz ediyor. Ve bu gerçekten zor bir şey değil. Yeter ki yayacağınız, "virüsünüz" olsun!

İHA’LAR NE İŞE YARAR?..

CIA'nın elinde onca robot arılar var. Gerçeğinden ayırt edilemiyor. Penguenlerin içine robot penguen salındı, penguenler gerçeğinden ayırt edemediler. Önümüz yaz,  robot sivrisinekler, kimlere ne bulaştırmazlar.

DÜNYA ARTIK GÜVENDE DEĞİL!..

ABD varken, hiç bir ülke güvende değil. Hem de dünya liderliği tehlikeye düşmüş, dolar ağır darbe almışken, oldukça agresifleşti ve saldırganlaştı. Dolar padişah değilse, ABD maraba olur.

Bu arada Çin, virüsle baş etti ve tecrübesini şimdi İtalya ile paylaşıyor. Artık bu virüsü çıktığı yere, adrese teslim, Çin de gönderebilir.

TRUMP KENDİNE DİKKAT ETSİN! KORONA VİRÜS TRAMP’A BULAŞABİLİR!..

Şaka demiyorum, vallaha bak! Ortalıkta görünmüyor, yakalanırsa, elindeki aşı da onu kurtarmaz! Başından beri, Koronavirüs'ün bir "demo virüs" olduğunu iddia ediyorum. Sadece yaşlıları hedef alan bir virüs üretildi ve denendi ise gözünün yaşına bakmayan başka bir virüs hazırlığı yolda demektir.

DÜNYA NÜFÜSÜNÜ AZALTMAK İSTİYORLAR!..

"Kaynaklar Sınırlı" görüşüne sahip egemen güçler, belli ki dünya nüfusunu azaltmak istiyorlar. Savaşlar çıkartarak, bunu yapmak çok büyük maliyet olduğu için, böyle bir yolu denemiş oldular. Bunun ilk Çin'de denenmesi de, hedefin dünya nüfusu olduğunun delilidir.

VİRÜSTEN 100 MİLYON İNSAN ÖLDÜ!..

Tarihin en korkunç virüsü, İspanyol gribi adıyla bilinen virüstür. Tam 100 milyon insan öldü. Bunlar, olmayacak felaketler değil. Dünya nüfusunu, 1 milyar azalttıklarını düşünün. Hatta yarı yarıya indirildiğini...

KAYNAKLAR SINIRSIZ !..

Bu sebeple, "Kaynaklar Sınırsız" görüşü, dünya için çok önemli. Dünyanın tamamına, bu görüş yayılmalı. "İhtiyaçlar değil, ihtiraslar sınırsız" Haydar Baş görüşü, dünya için bu kadar önemli.

Gerçekten de, "Kaynaklar Sınırsız, İhtiyaçlar Sınırlı", bunu görmek lazım. "Konu virüsten, nasıl buraya geldi!" diyorsun, kıymetli okurum!

BUNUN FARKINDAYIM!..

Virüsü yayanlar, ihtiras sahibi, "kıt kaynak" görüşlü, küresel oligarklar. İnsanların ölmeleri, umurlarında değil. Müsaade edelim de, virüs yayanlara karşı bir Türk, aşı yaysın. "Kaynaklar Sınırlı" görüşü de, bir virüstür…

VİRÜSÜN AŞISI!..

Bunun aşısı, "Kaynaklar Sınırsız" görüşüdür. Prof.Dr. Haydar Baş tezi, Milli Ekonomi Modeli'dir. Virüs-dolar-petrol şeytan üçgeni, büyük bir tehlike saçıyor. Virüs devam etsin, 6 ay içinde dünyada iflas eden ülkeler, devrilen iktidarlar, birçok şeye hazır olun derim!

ABD DÜNYAYI, VİRÜS, PETROL VE DOLAR SİLAHIYLA DÖVECEK!..

Ta ki, ağaya boyun eğene kadar, "biz ettik, sen etme ağam!" diyene kadar. Tabi bu arada ağa giderse, herkes kurtulur. Çin, daha hamlesini yapmadı!.. Ağa'nın parası gitti, kendi de biterse, dünya yırttı!..

Yusuf Karaca – Yeni Mesaj

YAZARIN DİĞER YAZILARI

https://www.sakaryamedyasi.com/imam-camide-ataturk-dedi-tufan-koptu.html

https://www.sakaryamedyasi.com/abd-nin-turkiye-yi-isgal-plani-devrede-hulusi-akar-nato-yu-bolgeye-cagirdi.html

https://www.sakaryamedyasi.com/abd-ye-karsi-gizli-sia-sunni-ittifaki.html

https://www.sakaryamedyasi.com/kralice-nin-gul-leri.html

https://www.sakaryamedyasi.com/erdogan-in-gul-lere-davut-lara-babacan-lara-yenilmesini-istemiyorum.html

https://www.sakaryamedyasi.com/su-uyur-abd-uyumaz-2-ankara-da-conileri-goruncemi-uyanacagiz.html

https://www.sakaryamedyasi.com/aptallarin-bekledigi-2023-lozan-yalanindan-kaz-daglari-gercegine.html

https://www.sakaryamedyasi.com/ortadogu-da-3-dunya-savasini-kazanmanin-tek-yolu.html

https://www.sakaryamedyasi.com/abd-nin-yeni-turkiye-projesi-ilimli-turk-milliyetciligi.html

https://www.sakaryamedyasi.com/muslumanin-muslumani-oldurmesini-kim-ister.html

https://www.sakaryamedyasi.com/3934-fetonun-ilk-kalkismasi-islama-olmustu.html

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz