KURBAN BAYRAMI TEBRİĞİ GENEL

KURBAN BAYRAMI TEBRİĞİ

KURBAN BAYRAMI TEBRİĞİ

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında tüm Müslümanların ve İslam âleminin kurban bayramını kutladı.

 

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, “Dini Bayramlarımızdan olan Kurban Bayramına  ulaşmanın,  coşkusu içindeyiz"  dedi.

Metin Kurtuluş "Dinimizin Müslümanlara hediye ettiği  “Kurban Bayramı ülkemiz ve Dünya üzerindeki tüm Müslümanlar tarafından aynı anda aynı coşku ve heyecan ile kutlanıyor. İnsanı insan yapan ve bütün güzellikleri içinde barındıran dinimizin emrettiği  bayramlarımızdan birisi olan Kurban Bayramı  sevgi, barış, kardeşlik ve hoşgörüyü ön plana çıkmaktadır.  Bugün olduğu gibi gelecekte de Kurban Bayramını aynı coşku ve heyecan  ile yaşayacağımıza inanıyorum.

İslâm âleminin ve ülkemizin   birlik  beraberliğini bozmaya çalışan kötü niyetli insanlara fırsat vermeden nice bayramlara ulaşmasını temenni ediyorum

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Hayati geyvan10 Ağustos 2019, Cumartesi - 12.25

Cümleten hayırlı bayramlar kurban bayramının tüm müslümanlara hayırlara vesile olmasını temenni ederim kazasız belasız huzurlu bayramlar dilerim

Nusrettin Garip10 Ağustos 2019, Cumartesi - 12.24

Amin Allah razıolsun hepimizin üzerine olsun inşaallah başkanım