LİSE ÖĞRENCİSİNİ BIÇAKLADI GÜNCEL

LİSE ÖĞRENCİSİNİ BIÇAKLADI

LİSE ÖĞRENCİSİNİ BIÇAKLADI

Arifiye’de ortaokul öğrencisi Mustafa K., konuşmak için okuluna çağırdığı lise öğrencisi Mert K.’yi iki yerinden bıçakladı.

Edinilen bilgilere göre; Olay, Arifiye ilçesine bağlı Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Üzeyir Garih Ortaokulunda 15:30 sıralarında meydana geldi.

8. sınıf öğrencisi Mustafa K. ile arasında henüz sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı husumet olan lise öğrencisi Mert K.’yi konuşmak için okuluna çağırdı.

Okula gelen lise öğrencisi, kapıda buluştuğu ortaokul öğrencisi ile sözlü tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesiyle kavgaya dönüşen olayda, ortaokul öğrencisi Mustafa K. üstünde bulunan bıçağı çıkararak lise öğrencisi Mert K.’yi kalbinin alt kısmında bulunan 2 yerinden bıçakladı.

Görgü tanıkları durumu hemen sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı lise öğrencisini 112 ambulansı ile Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürdü.

Mert K.’yi bıçaklayan Mustafa K. olay yerinden kaçarken, olay yerinde ve çevresinde inceleme yapan polis, saldırgan çocuğu yakalamak için çalışma başlattı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz